• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Ben Adminim Diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazık size.Çocuğun yaşı en fazla 12.Foruma atmak yerine bunların hepsinin yalan olduğunu bildiğin için bir kere uyarmayı denesene? Neyse uzatmıyorum sonuçta yazı yazınca mesaj kasıyoruz .p
Uyardım.Sürekli gene aynı şeyi yaptı sana hemen ban atıyorum bekle bekle sen dedi.Sinirlerimi bozdu açıkçası.

Nrkj

Süper Üye
Her hangi birinin kendisini yetkili olarak tanıtması ban sebebi.
Güldüm açıkcası, burada yetkililer ne ban ne de mute cezası verir.Her ben adminim diyen admin olmuyor ya? İnanıp inanmamak oyunculara kalmış.

Güldüm açıkcası, burada yetkililer ne ban ne de mute cezası verir.Her ben adminim diyen admin olmuyor ya? İnanıp inanmamak oyunculara kalmış.
Yahu anlatamadım benim size demek istediğim şey ben yetkiliyim sana ban atıyorum gibisinden sözler söylediği için attım.

Son düzenleme:

Nrkj

Süper Üye
Size söylemedim alınmayın lütfen.Ben @Nrkj ye demiştim.
Mimarlık durumunda olduğum zamanlarda kendisini yetkili olarak tanıtan kişilere ban atılıyordu. Özellikle ban yetkim olmadığı için ss alıp Ahmet beye atıyordum. Dediğim sözler boş sözler değil. Beni küçük görmekten vaz geçmeniz dileğiyle.

Nrkj

Süper Üye
Ayrıca kendinizi bilmediğiniz bunun gibi durumlarda bilgili olarak göstermeyin. Çok yapmacık oluyorsunuz.

Mimarlık durumunda olduğum zamanlarda kendisini yetkili olarak tanıtan kişilere ban atılıyordu. Özellikle ban yetkim olmadığı için ss alıp Ahmet beye atıyordum. Dediğim sözler boş sözler değil. Beni küçük görmekten vaz geçmeniz dileğiyle.
Şu zamana kadar “ben yetkiliyim” diyen birinin banlandığını görmedim.Yine de öyle bir konuşuyorsunuz ki, Ahmete soracağım.

Sizi hiçbir zaman küçük görmedim.Sadece şöyle düşünüyorum ki, geçmişte edindiğiniz mimar yetkisini sürekli insanların gözüne sokuyorsunuz.Bu benim şahsi görüşüm, katılan da olur katılmayan da.

Ayrıca kendinizi bilmediğiniz bunun gibi durumlarda bilgili olarak göstermeyin. Çok yapmacık oluyorsunuz.
Bilmediğim bir konuya mesaj yazmadığımı zaten biliyor olmanız lazım.Demek ki beni yeterince gözlemlememişsiniz.

Eskiden sahip olduğunuz yetkiyi bu kadar büyütmemenizi rica ediyor, iyi geceler diliyorum.

Nrkj

Süper Üye
Şu zamana kadar “ben yetkiliyim” diyen birinin banlandığını görmedim.Yine de öyle bir konuşuyorsunuz ki, Ahmete soracağım.

Sizi hiçbir zaman küçük görmedim.Sadece şöyle düşünüyorum ki, geçmişte edindiğiniz mimar yetkisini sürekli insanların gözüne sokuyorsunuz.Bu benim şahsi görüşüm, katılan da olur katılmayan da.

Bilmediğim bir konuya mesaj yazmadığımı zaten biliyor olmanız lazım.Demek ki beni yeterince gözlemlememişsiniz.

Eskiden sahip olduğunuz yetkiyi bu kadar büyütmemenizi rica ediyor, iyi geceler diliyorum.
Eskiden sahip olduğum yetkiyi büyütmüyorum. Siz kendinizi hala yetkili sanıyorsunuz.

Yetkili Taklidi Yapmak
14 ile 90 gün arası Ban yiyor .
Mute Vb. gibisinden bir olay yok burada @FerdiOfficial
Lütfen İçeriğe uygun mesaj atınız.

Nrkj

Süper Üye
Arkadaşın teki iddialaşıyordu benimle. Ona kapak olsun o zaman :)
Hala konuşuyorsunuz efendim.Özele gelmenizi söyledim gelmediniz.
Birde, “kapak olsun” gibisinden ifadeler kullanmayın.

D34TH

Süper Üye
''admin benim'' demiş. bunda bir şey yokki. belki devamında :''admin benim kuzenim değil'' diyecekti. :) olamaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...