• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

basit bir savunma anlayışı :)

merhaba, bir savunma oyunu oynadım ve 2. hesabımdan bunu fotoğraf aldım lütfen korkak demeyin amacım eylenerek oynamak
Selam. Açtığınız konulara bakıyorum ve sizinle bir kaç kişinin dalga geçeceğini düşünüyorsunuz. Sorun etmeyin lütfen, burada tüm kullanıcılar belli kurallar altında dilediklerini yapabilirler. Bu demek oluyor ki: Sizinle kimse dalga geçmeyecek veya alay etmeyecektir. Eden kişileri engellemek içinde yetkililer bulunuyor, rahat ve sakin olun forumda/oyunda. İyi zamanlar geçirmeniz dileğiyle...

Selam. Açtığınız konulara bakıyorum ve sizinle bir kaç kişinin dalga geçeceğini düşünüyorsunuz. Sorun etmeyin lütfen, burada tüm kullanıcılar belli kurallar altında dilediklerini yapabilirler. Bu demek oluyor ki: Sizinle kimse dalga geçmeyecek veya alay etmeyecektir. Eden kişileri engellemek içinde yetkililer bulunuyor, rahat ve sakin olun forumda/oyunda. İyi zamanlar geçirmeniz dileğiyle...
çok teşekkür ederim :)

Neden alay edelim ki? Bence güzel olmuş fakat daha çok geliştirerek rakiplerini zor duruma düşürebileceğini düşünüyorum, iyi forumlar. :)
1 v 1 kalmışdık zaten adamda yenileceğini düşündü razı geldi yapı yapmama :) 12 büyülü elma vardı saldırırsam alacağımı biliyordu

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.