• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Bana Sapık Diyor!

hakanbaba88

Sɑhne senin devɑm et ɑmɑ sirɑ bɑnɑ gelmesin duɑ et
2018-01-06_20.47.38.png
Şikayet Edilen kişi: KeskinRecep

Şikayet Nedeni: Bana Sapık Diyor adımın sonundaki rakamdan
Şikayet ile ilgili kanıt:SS ATTIM ZATEN!

Tarih : 6.01.2018 20:52

BroAnilBro

Süper Üye
Bu anlama gelmediği bu sözleri hakaret anlamlı kullanmadığı anlamına gelmiyor. :)
Evet mesajımda dediğim gibi sana böyle demesi seni öyle yaptığı anlamına gelmiyor dedim, seni aşşalamıyor sana hakaret niteliğinde kelimeler kullanmıyor demedim, galiba öyle bir algıya kapılmış olmalısınız ki bu yorumu yaptınız lakin böyle aşşalayıcı cümlelere alınmaması gerektiğini ikaz etme niteliğinde.

ErenRyz456

Editör Adayı
Real Name Kanıtı almasada olur çünkü arkadaşımız şikayet kurallarına uyarak şikayette bulunmuş ve tarihi belirtmiş. Yetkililer kolayca log kayıtlarından bakabilirler. Onun için hep bunun üzerinde kalmayın. Ama RealName'li ss'ler daha kolay oluyor ve suçlu olan kişi daha kısa sürede ceza alıyor. Konuya en kısa sürede açıklık getirilecek. İYİ GÜNLER!

Real Name Kanıtı almasada olur çünkü arkadaşımız şikayet kurallarına uyarak şikayette bulunmuş ve tarihi belirtmiş. Yetkililer kolayca log kayıtlarından bakabilirler. Onun için hep bunun üzerinde kalmayın. Ama RealName'li ss'ler daha kolay oluyor ve suçlu olan kişi daha kısa sürede ceza alıyor. Konuya en kısa sürede açıklık getirilecek. İYİ GÜNLER!
Belki Nicki Değiştirme İhtimalide Olabilir Chat Her Saniyede Dolup Taşıyor Birazcık Garip Değil Mi?

Nedense bana biraz komik geldi

Lowxy

Süper Üye
Neden bu kadar saçma bir konu açtınız ? Serverde reklam yapanlara ve ana bacı sövenlere mute atılmazken sapık diyen birinemi mute atılıcak.Boşuna beklemeyin.

Lowxy

Süper Üye
Neden olsun ? Bir düşünsene yetkilisin,çok meşgulsun o kadar ki serverde ana bacı sövenlere ve reklam yapanlara ban/mute atamıyorsun,sonra biri sapık diyor onlamı uğraşırsın diğerleriylemi ? Biraz mantık lütfen.

AmIMad_

Aktif Üye
Neden olsun ? Bir düşünsene yetkilisin,çok meşgulsun o kadar ki serverde ana bacı sövenlere ve reklam yapanlara ban/mute atamıyorsun,sonra biri sapık diyor onlamı uğraşırsın diğerleriylemi ? Biraz mantık lütfen.
Yetkiliyim ve uğraşırım.Biraz mantık lütfen.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.