• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Ban Yesin mi?

Ban Yesin mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Şimdi hepiniz biliyorsunuz ki, @0yUnCuPr0-27 forumun ve oyunun en gereksiz, en kışkırtıcı, en çok tartışma çıkaran, küfüre teşvik edecek şekilde hile kullanan üyesi.

Bu benim için adeta bir istek, lütfen herkes anketi oylasın.

Artık yasaklamayan yetkililer de küfür etmemi bekliyor herhalde?

Haddini fazla aşıyor, şunu engellemezseniz her an sövebilirim.

Oy verirken "Düşmanımın düşmanı benim dostumdur." mantığına göre hareket etmeyin.

Bana gıcık olduğunuz için anketi bana göre olumsuz cevaplamayın.

Bu iş iyice canımı sıkmaya başladı :mad:

Son düzenleme:

Xx_VIP_xX

Bu birilerinin talep etmesine kalmış bir durum değil maalesef. Evet bu konuyu açman güzel bir şey ama ne kadar gerekli orası epey tartışılır. Sonuçta yetkililerin bakıp bakmamasıyla cevaplanacak bir durum. Hem bildiğim kadarıyla Eyüp'ün falan da yetkisi var ama hiç ilgilenmiyor böyle durumlarla.
En azından rahatsız olduğumuz ortada olsun.

Beni o kadar çok sinir ediyor ki, iş küfüre gitmeden duruma el atılsın istiyorum.

sen
Şimdi hepiniz biliyorsunuz ki, @0yUnCuPr0-27 forumun ve oyunun en gereksiz, en kışkırtıcı, en çok tartışma çıkaran, küfüre teşvik edecek şekilde hile kullanan üyesi.

Oy verirken "Düşmanımın düşmanı benim dostumdur." mantığına göre hareket etmeyin.

senden sonra. şimdi bu cevabımın sonrasında saçma yorumlar yazıcaksın cevap vermeyeceğim k.b gözlük

Xx_VIP_xX

sen

senden sonra. şimdi bu cevabımın sonrasında saçma yorumlar yazıcaksın cevap vermeyeceğim k.b gözlük
Konu göz önünde bulundurulursa, senin için de özel bir konu açarım kıskanma ;)

Ayrıca benim burada senden çok dostum var, üstelik ortak düşmanımız olduğu için dost olduğum biriside yok.

Sen ve o gereksiz arkadaşların kadar benden nefret eden kişi varsa ben çeker giderim canım benim.

Yaz bir yere bunu ;)

Merhaba, yönetim ekibi ile bu konuyu en yakın zamanda tartışacağımı belirttim. Küfür edip etmemek size kalmış, ederseniz şikayetçi olduğunuz ''durumları'' sizde uygulamış olacaksınız. İyi günler.
Bu birilerinin talep etmesine kalmış bir durum değil maalesef. Evet bu konuyu açman güzel bir şey ama ne kadar gerekli orası epey tartışılır. Sonuçta yetkililerin bakıp bakmamasıyla cevaplanacak bir durum. Hem bildiğim kadarıyla Eyüp'ün falan da yetkisi var ama hiç ilgilenmiyor böyle durumlarla.
Elimden geldiğince sınav haftam'da forumu kontrol ediyorum. Bu gün (10.01.2019) foruma çok az girebildim ve şu anda girebilme fırsatı buluyorum, şimdi ki zamanımı gelen şikayetleri değerlendirerek harcayacağım, görüşünüz için teşekkür ederim. :)
sen

Kullanıcılarımıza bu tür hitap etmeniz oldukça yanlış, vereceğim uyarılarda bu davranışlarınızı da göz önünde bulunduracağım. İyi günler. :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.