• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

(Ban) Açtırma Talebi

Arkadaşlar,ben bir gün creative sunucusuna girdim daha yeniydim.Askeri kamp yapmaya başladım,Okadarda kocaman bir türk bayrağı yapmıştır. küfür ettiysem değil. galiba yazdığım bir mesajdan reklam olarak algılanmış o sırada 2 VIP serveri crashlerken yazışmalarını ss aldım benim banımı kaldırın arkadaşlar lütfen benim bir suçum yok orada diyor 15 tlye kaldır ya zaten ben 15 tlye VIP alıcam ne banından bahsediyorsunuz ya. Yetkililere sesleniyorum lütfen açın şu banımı.

SCREENSHOT'S
(çekmemişim kusura bakmayın arkadaşlar)

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Arkadaşlar,ben bir gün creative sunucusuna girdim daha yeniydim.Askeri kamp yapmaya başladım,Okadarda kocaman bir türk bayrağı yapmıştır. küfür ettiysem değil. galiba yazdığım bir mesajdan reklam olarak algılanmış o sırada 2 VIP serveri crashlerken yazışmalarını ss aldım benim banımı kaldırın arkadaşlar lütfen benim bir suçum yok orada diyor 15 tlye kaldır ya zaten ben 15 tlye VIP alıcam ne banından bahsediyorsunuz ya. Yetkililere sesleniyorum lütfen açın şu banımı.

SCREENSHOT'S
(çekmemişim kusura bakmayın arkadaşlar)
Destek talebi açmanızı tavsiye ediyorum.Ban yediyseniz oradan bakılıyor diye biliyorum,iyi günler. @Eren || TheRazorGod @ErenRyz456

Destek talebini açtım,Ne yazıkki şimdide SUNUCUDAN YASAKLANDIM. Bilmiyorum gerçekten neden böyle bir haksızlık söz konusu:mad::mad::mad::mad::mad:

Destek talebini açtım,Ne yazıkki şimdide SUNUCUDAN YASAKLANDIM. Bilmiyorum gerçekten neden böyle bir haksızlık söz konusu:mad::mad::mad::mad::mad:
Eğer bir hatanız varsa, bundan dolayı banlanmışsınızdır.Ama diyorsanız suçsuzum, destek talebine yanıt gelmesini bekleyiniz.
İyi günler.

Mcanik

Süper Üye
Kalitesiz VPN ile giriş yaptıysan Google aşırı trafik hatasından dolayı sizi bazı sitelerden engelleyebiliyor.VPN programın var ise kapalı olduğundan emin ol.Yoksa ve siteye de ulaşamıyorsan " Buradan " yaz isteğini.

yok destek talebini açtım ama yani haksız yere 3 kez ban yedim sg , creative sonunda perma ban

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.