• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

BAKMAA (SAKIN BAKMA) (LÜTFEN)

Orda bi Allah'ın selamı var hani her şeye bir bahane bulmadan selam alsan
Bahane bulmuyorum.Ayrıca ''Orada'' diye yazmalısın :) bana göre bu tarz konular açılmamalı.İşsizlik gerçekten.Profiline yazabilir özel konuşma diye bir şey var ayrıca.Benim ile olan bu rekabetine lütfen son ver.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Bahane bulmuyorum.Ayrıca ''Orada'' diye yazmalısın :) bana göre bu tarz konular açılmamalı.İşsizlik gerçekten.Profiline yazabilir özel konuşma diye bir şey var ayrıca.Benim ile olan bu rekabetine lütfen son ver.
Sen ile rekabet mi kmfsdojfneaojıfnsedfawqfrıknjamfojan

ESMA NE SAÇMASI BURDA İSTEYEN İSTEDİGİ KONUYU AÇABİLİYOR MİLLET EGG WARSTA BUİLD YAPIP ATIYOR BEN BİŞE DİYORMUYUM BENDE SELAM VERDİM ALAN ALIR ALMAYAN KENDİSİ BİLİR YANİ.

Öncelikle AleykümSelam Ve Rahmetullahi Ve Bereketühü.
Orda bi Allah'ın selamı var hani her şeye bir bahane bulmadan selam alsan
Bahane üretmeden Selam aldım şimdi eleştiri yapabilirim, demi?

Bakma demedimmi lan Selamun Aleyküm bu arada
Size gelirsek gerçektende saçma bir konu ve böyle konular şikayet konularını altlarda bırakıp yetkililerin onu görmesini engelliyor.(Normalde bakmıyorlar ama neyse)
ESMA NE SAÇMASI BURDA İSTEYEN İSTEDİGİ KONUYU AÇABİLİYOR MİLLET EGG WARSTA BUİLD YAPIP ATIYOR BEN BİŞE DİYORMUYUM BENDE SELAM VERDİM ALAN ALIR ALMAYAN KENDİSİ BİLİR YANİ.
Ve evet siz de haklısınız Eggwars'ta build yapıp atanlar var ben onlarıda saçma buluyorum. 1-2 attıktan sonra trend haline getirip yine afedersiniz ama içine ettiler. Dediğim gibi bu gibi konular şikayet konularını kapatıyor. Yoksa tepki bile göstermem hatta elimden gelirse bu konuyu 100 yıl hortlatırım. İyi günler..

Öncelikle AleykümSelam Ve Rahmetullahi Ve Bereketühü.

Bahane üretmeden Selam aldım şimdi eleştiri yapabilirim, demi?

Size gelirsek gerçektende saçma bir konu ve böyle konular şikayet konularını altlarda bırakıp yetkililerin onu görmesini engelliyor.(Normalde bakmıyorlar ama neyse)

Ve evet siz de haklısınız Eggwars'ta build yapıp atanlar var ben onlarıda saçma buluyorum. 1-2 attıktan sonra trend haline getirip yine afedersiniz ama içine ettiler. Dediğim gibi bu gibi konular şikayet konularını kapatıyor. Yoksa tepki bile göstermem hatta elimden gelirse bu konuyu 100 yıl hortlatırım. İyi günler..
Emre bakmak isteyen çokta güzel bakar açar hepsine tek tek bakmıyorlar zaten bari eğlenelim haksızsam haksızsın de ?

Gereksiz fikirlerle konu açmak, eğlence parkına hoş buldum. Aleyküm selam bu arada.

Emre bakmak isteyen çokta güzel bakar açar hepsine tek tek bakmıyorlar zaten bari eğlenelim haksızsam haksızsın de ?
Yazdığımı iyi oku sende haklısın ama insanlar tepki gösterince kendini yukarı çıkartmak için tek bir sebebin olur onlarınsa birden çok sebebi :)

Aleyküm Selam

Anlam vermeni isteyen yok zaten . Her konuya balıklama atlama .
Balıklama? üewğqüeğwqüeğqwüe yaa kıyamam ama ben sana sen benimlemi uğraşacaksın? aa hadi dene bakalım yapamazsın ki sende o kapasite yok.Ayrıca gereksiz konuları çok seviyorsun sanırım senin cinsinden.Ha bu arada hangi konuya balıklama atlamışım? Benim yazdığım şeye yorum yapmaya lütfen artık son ver ''BATIYORSUN.''

Balıklama? üewğqüeğwqüeğqwüe yaa kıyamam ama ben sana sen benimlemi uğraşacaksın? aa hadi dene bakalım yapamazsın ki sende o kapasite yok.Ayrıca gereksiz konuları çok seviyorsun sanırım senin cinsinden.Ha bu arada hangi konuya balıklama atlamışım? Benim yazdığım şeye yorum yapmaya lütfen artık son ver ''BATIYORSUN.''
Burası forum , dingonun ahırı değil . Aklına gelen her kelimeyi burada kullanamazsın ! Bir problem var ise , ben her zaman buradayım .
Ha ayrıca batıyorsun kısmına gelince , benden herhangi bir konuda rahatsızlık duyuyorsan şikayet edebilirsin . Öyle oradan buradan laf çakmakla olmuyor bu iş . Yüzüme konuş diyeceğim , sende o yüz de yok . Seviyene inmeyeceğim . İyi günler.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.