• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP-Hilesiz BabaPvP-1 Team Olma

Siz hangisini tercih ederdiniz?

• Dostlarımla sırt sırta kapışmayı tercih ederim.

Kullanılan: 3 42,9%
  • Herkesin tek başına kapışması gerektiğini savunuyorum.

Kullanılan: 4 57,1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Gulyabani

¿sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ;ɐp ɐpunloʎ ʎǝş ɹǝɥ ıʞuɐs
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
İyi akşamlar. Size gelecek güncelleme için bir tavsiyem var. BabaPvP sunucusunda birçok kişi takım hâlinde oynuyor. Bildiğim kadarıyla bunu engelleyebilen bir sistem var ve buna ihtiyacımız var. Bu durum hakkında sizin de düşüncenizi merak ediyorum, anketimi oylamayı unutmayın.

İyi akşamlar. Size gelecek güncelleme için bir tavsiyem var. BabaPvP sunucusunda birçok kişi takım hâlinde oynuyor. Bildiğim kadarıyla bunu engelleyebilen bir sistem var ve buna ihtiyacımız var. Bu durum hakkında sizin de düşüncenizi merak ediyorum, anketimi oylamayı unutmayın.
Bahsettiğin sistemi biraz anlatabilirsen daha rahat şekilde oy kullanabiliriz.

Gulyabani

Bahsettiğin sistemi biraz anlatabilirsen daha rahat şekilde oy kullanabiliriz.
Birbirine uzun süre hasar vermeden bir arada olan oyuncular takım oldukları için sistem tarafından otomatik olarak sunucudan kısa süreliğine atılıyor. Çünkü BabaPvP solo hâlinde savaşılması gereken bir oyun.

Son düzenleme:

Gulyabani

Konuda bahsettiğim sıkıntı bu oluyordu. Herkes istediği kişiyle takım olup diğerlerini öldürebiliyor. Bana kalırsa bu oyuncuların banlanması gerekiyor. Konuda kast ettiğim şey ise; yan yana olup birbirine zarar vermeyen kişiler takım oldukları için sunucudan atılıyor.
[Görüntü 1]

2019-05-04_17.07.11.png
[Görüntü 2]
2019-05-04_17.12.58.png

Son düzenleme:
Bu konuda seni desteklediğimi söyliyebilirim. Çünkü ;
Oyun içerisinde zaten günlük (Pvp-1 için konuşuyorum) ortalama 20-30 bazen 40 olabiliyor ve o zaman içerisinde bazen 10 lu takımlar bile olabiliyor. Bunların cezası ban değilde küçük bir cezaya tabi tutulması daha iyi olabilir açıkçası.Bunun içinde umarım gelicek vakit zamanlarda yapıcaklardır...

"Benim önerim açıkçası arkadaşlar team olmak istiyorlar ise birbirleri için vs atmak istiyorlar ise (1v1) var iken neden (2v2) olmasın ?"

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.