• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil AzeJoker & RemixCapp Team

Çok İYi Açıklamışsınız. Sizi Tebrik Ediyorum. O kanıtları AyYıldız Time Atmanız Rica Edilir. Teşekkürler :)

Insanların Hakkını Yemekmi ? İkonia Vip Uça Uça Bizi Öldürüyor, team olsakta olmasakta zaten öldüremiyoruz. Sözüm Onda deil ama ben ona vurmadıysam yada o bana vurmadıysa, gelip 2-de ona daldıysak burda hiç bir şey söz konusu olamaz. Bende Akşama kadar her kesi yan yana çeke bilirim her kes banlansın o zaman ? Zaten bu kurala kimse uymuyor o kadar adam içinden sırf bize gıcık olduğu, batamadığı için bizi foruma attı. Bu kadar.

Insanların Hakkını Yemekmi ? İkonia Vip Uça Uça Bizi Öldürüyor, team olsakta olmasakta zaten öldüremiyoruz. Sözüm Onda deil ama ben ona vurmadıysam yada o bana vurmadıysa, gelip 2-de ona daldıysak burda hiç bir şey söz konusu olamaz. Bende Akşama kadar her kesi yan yana çeke bilirim her kes banlansın o zaman ? Zaten bu kurala kimse uymuyor o kadar adam içinden sırf bize gıcık olduğu, batamadığı için bizi foruma attı. Bu kadar.
Bunu iddia ediyor iseniz sizi fly ile kestiğine dair kanıt gösterin.

Sanki Kanıt gösterip yada başka bi şey yapıp onu banlatsam yada iddia etsem o gidince oyun düzelcek. Çalışıcam...

Kardeşim şöyle bir şey var o IkaniaVIP bize gökten zembille düşmüyor herkes para verip alıyor . He bide size target atan VIP falan görürseniz bilinki takım olup playerleri 2vs1 kestiğiniz için target atmıştır . Sebepsiz yere insanları suçlayamazsın . Bence ; İnsan ilk önce kendinde hatayı aramalı eğer kendisinde yoksa diğer insanlara bakmalı . Bu arada 2 playeri yanyana görüntüleyince tam olarak kanıt olmuyor ya iki playerin başka bir playere ok atarken veya dalarken çekmeniz lazım ss i ya da video ya almanız en makul durumdur .

Kardeşim Bi pvp serverinde fly olurmu Vip tabiki parayla alıyosun ama pvp de fly mı olur ? Konumuz bu deil hemde konu bize suç atması. Neyse Çok durmicam bu konunun üstünde

Herkese selam ben Yusuf..
Nick(ler) : AzeJoker / RemixCapp
Şikayet : Team
Açıklama : Pvp-1 Sunucusunda Team Oluyorlar.
Şikayet Eden : JosephBey
Kanıt(lar) :
Tesadüf Oldu Galiba Konuyu Açacakken Sen Açmışsın... Bu Arada /msgden Sövüyorlar Eklemek İstedim...

Kardeşim Bi pvp serverinde fly olurmu Vip tabiki parayla alıyosun ama pvp de fly mı olur ? Konumuz bu deil hemde konu bize suç atması. Neyse Çok durmicam bu konunun üstünde
Anladım yaşınız yetmiyor.
Serveri farklı yapan bu zaten
Elbette farkımız olacak ;)

Parası Olan Farklı Oluyo Anladım... Hayat Okuluna Çevirdiniz Serveri. Farklılıkmış.

Gidin Oynayın Farklı Severimizde Hadi bakalım. Biz De Teamsak Atarsınız Adam Gibi Bir kanıt bulursanız Ki Eğer Teamsak Yetkililer Gereyini Yapar.. Boş Yapmaya ne gerek var kardeşim.?!...

Takıntılı bir kişiliğe sahipsiniz.
Düşünceleriniz size kalmış bir şeydir.
Kanıtlar yeterli ise islem uygulanır.
Bu arada şuan forun eski konulsr tarafından bakarsak geçersiz sayılacaktır.
İYİ OYUNLAR.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.