• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

AYNI HAKARETLER..

MelihOffical

NAMI DEĞER YESİLPANTER XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Yetkilinin seks kölesisin sen eren

Eren çok boş insansın. Biraz kendini geliştir.
Başkalarını özenme. Özenecek kişi arıyorsan eğer ki Annen ve Baban
var. Onlardan örnek alman lazım. Başkalarını taklit edip de sonra bize neden böyle diyor deme lütfen.
Kaan'ın yazdığını okudum. "KEŞKE 15 OLSAM" diye bir şey yazdı.
Doğru bence de. Sunucuda bize "Agelir3 BENİ BAŞ YARDIMCISI YAPCAKMIŞ ÖYLE DİYOR BANA" dediğin bilene oldu. Kullandığın resimler, konuşma tarzın hepsi çok :/ nasıl desem özenti. Yetkilileri özeniyorsun.
Saçma sapan şeyler açıyorsun "TARTIŞMA SOHBETİ" gibi.
Tamam güzel yaptığın fakat, sanki okuduğunda sen değil YETKİLİ birisi açmış gibi yazılar kullanıyorsun.
Şu İmzana Bakar mısın ?..
SPONSORLUK İŞ TEKLİFİ
Bu forumda iş olarak ne bekliyorsun ?.. Bilmediğimiz bir hatunun babası NASA'nın sahibi mi ?..
İş arıcaksan sokaklarda çok çırak arıyorlar zaten. Ne yapabilirsin ki iş olarak ?.. Plugin biliyor musun Skript düzenleyebiliyor musun?
Veyatta buildin güzel mi??..
SEN SADECE KENDİNİ KAPTIRMIŞ SIRADAN "VIP" BİR OYUNCUSUN.

DEĞİŞTİR KENDİNİ KARDEŞİM SANA DEĞER VERİYORUM BUNU BİL.
ŞU ANA DEK TÜM ARKADAŞLARIMIZ DA SENİN DEĞİŞMEN İÇİN DEMEDİĞİ ŞEY
KALMADI.
DÜZELT ARTIK KENDİNİ.
BUNLARI DEMEK İSTEMİYORDUM AMA ARTIK BARDAĞIN SUYUNU TAŞIRDIN.
ANLATAMIYORUZ SANA GÜZELLİKLE ANLA ARTIK SOK BUNU KAFANA.

Kalbini kırdıysam özür dilerim. @ErenRyz456
Merhaba. Eğer burda daha fazla aşşalar niteliğinde kelime kurarsan burda sen başkalarını rezil etmeye çalışırken sen rezil olursun. Senin özendiğin o adamlar 2. Ci el motor hayranı olup dışarda laf yapıyor! Herkes hayali kadardır. Herkes isdediği kadar! Öyle sebebden dolayı bu dünyaya geldikki.. Yıldızlara dokunamassınız ama her gece onlar yol gösterir öyle diyilmi? İlerde tek bi yıldızınız varsa o ayakta tutar. Dünyadaki en iyi taklitci asla olamassınız taki kendi taklitcin olana kadar. Eğer daha fazla devam edersen gerekenlere sen katlanıcaksın!

Merhaba. Eğer burda daha fazla aşşalar niteliğinde kelime kurarsan burda sen başkalarını rezil etmeye çalışırken sen rezil olursun. Senin özendiğin o adamlar 2. Ci el motor hayranı olup dışarda laf yapıyor! Herkes hayali kadardır. Herkes isdediği kadar! Öyle sebebden dolayı bu dünyaya geldikki.. Yıldızlara dokunamassınız ama her gece onlar yol gösterir öyle diyilmi? İlerde tek bi yıldızınız varsa o ayakta tutar. Dünyadaki en iyi taklitci asla olamassınız taki kendi taklitcin olana kadar. Eğer daha fazla devam edersen gerekenlere sen katlanıcaksın!
REZİL ETMİYORUM ERENLEDE BU KONUYU KONUŞMUŞTUM VE BÖYLE KONUŞMASI SİNİRİME DOKANIYOR.

REZİL ETMİYORUM ERENLEDE BU KONUYU KONUŞMUŞTUM VE BÖYLE KONUŞMASI SİNİRİME DOKANIYOR.
Bu ''kıskançlık'' oluyor o bir editör adayı. Zafer insanı malup eder ben tam ben başardım derken yere düşer insan. Ve pes etmeyenler kazanır sende başarabiliceğini kanıtla sana inanmıyanlara kanıtla!

Bu ''kıskançlık'' oluyor o bir editör adayı. Zafer insanı malup eder ben tam ben başardım derken yere düşer insan. Ve pes etmeyenler kazanır sende başarabiliceğini kanıtla sana inanmıyanlara kanıtla!
Tartışmanızı ilerletmeyin.Sadece yorum yapınız.

Araya girmek istediğim bir konu var.Kendisi editör adayıysa bile sadece "isim olarak" öyledir.Yani sayıların verdiği hakla diyebilirim.Kurallara aykırı davrandığı için(birçoğuna) forumdan sınırsız olarak uzaklaştırılması ve mesajlarının silinmesi gerekiyor.

Son düzenleme:
Tartışmanızı ilerletmeyin.Sadece yorum yapınız.

Araya girmek istediğim bir konu var.Kendisi editör adayıysa bile sadece "isim olarak" öyledir.Yani sayıların verdiği hakla diyebilirim.Kurallara aykırı davrandığı için(birçoğuna) forumdan sınırsız olarak uzaklaştırılması ve mesajlarının silinmesi gerekiyor.
Haklısın. Ama 2' editör adayı var sen ile eren adlı şahıs bu arada tartışma yaratmadım sadece yorumluyordum.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Yetkilinin seks kölesisin sen eren
Forumdan uzaklaştırılman dileğiyle.Oyunda değiliz forum burası.
Duruma bakılırsa sen az çok haklısın.Fakat tartışmayı devam ettirerek haksız duruma düşmeyi istemessin değil mi?
@ErenRyz456 sana gelicek olursak forumun düzenini bozmayı bırak.Burası mahalle değl laubali konuşmalarını artık geride bırakmalısın.

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Göz Altına Alındı Atışmayın ! Sakin KollarımıVerin Eren Damacana JrEmreB Atışmayın !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.