• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Aşk Yuvanız güzelmiş Ruckran.

Biliyorum hepsini ThungLife Muhammed sağ olsun , bana gösterdi , tek atarın kodlarının bulundu yere bile gittik bence pvp haritasının üst kısmı görülmez blocklarla kapatılmalı .
Forumda dolaşıyım dedim sunucudaki en iyi dostumun adını gördüm Muhammet :) Bizim Pvp tayfasını özledim geri toparlamaya çalışıyorum şu anda . :/

Yeni fark ettim.Önceki konuda dedin yok factionda hile serbest.Burada ne diyeceksin ? O font Huzuniye ait olsa gerek. :)
Huzuni falan kullanmıyorum.Bilgisayarda sadece kendi edit 3 clientim var o da faction için.Bunu da bilmiş ol.Ve huzunide hud görünürdü ne açıp açmadığım xD keşke huzuni kullansaydımda haklı çıksaydın xd

AmIMad_

Aktif Üye
Huzuni falan kullanmıyorum.Bilgisayarda sadece kendi edit 3 clientim var o da faction için.Bunu da bilmiş ol.Ve huzunide hud görünürdü ne açıp açmadığım xD keşke huzuni kullansaydımda haklı çıksaydın xd
O client vs. şeyler hep oluyor ya...Anlamış değilim.Faction görüntülerinde de aynı font vardı ama ? Tesadüfün bu kadarı :D.

O client vs. şeyler hep oluyor ya...Anlamış değilim.Faction görüntülerinde de aynı font vardı ama ? Tesadüfün bu kadarı :D.
Factions ta tracers açıktı.Taktın galiba bana factionda hack kulandığımdan.Ve onlarda chat değişikliği yoktu.Onu geçtim neden huzuni aurası olmayan bi auralı hackı ben pvp gibi yerlerde kullanayım ki ? Saniye başı kick.Faction görüntülerinde chat normal chattı.Ve huzunide de öyle bi chat şekli yok.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.