• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Artık yeter!!!!

Yanlış olan herhangi bir şey dememiş ? Aksine saygılı bir şey demiş."Good Game" yani "İyi Oyundu" demiş.Eğer bundan rahatsız olduysan dahi kendisine bunu söylersin.

Mcanik

Süper Üye
PvP atarken yenen birisi gg ezik vb şeyler diyor kimse birbirine saygı duymuyor.Bu pvp rekabete döndü artık buna bi çözüm bulun.
Bazı kısaltmalar;
GG=goodgame (iyi oyundu)oyun sonu soylenır
GF=goodfight (iyi dövüştü)yapılan bir vs sonucu soylenır
NB=noob (çaylak) oynamayı iyi bilmeyen kişilere soylenır

Yanlış olan herhangi bir şey dememiş ? Aksine saygılı bir şey demiş."Good Game" yani "İyi Oyundu" demiş.Eğer bundan rahatsız olduysan dahi kendisine bunu söylersin.
gg nin yanında küfür eden var ve bu benim sinirimi bozuyor:mad:.Hem orda ezik falan diyor görmedin mi ss almışım.

Bazı kısaltmalar;
GG=goodgame (iyi oyundu)oyun sonu soylenır
GF=goodfight (iyi dövüştü)yapılan bir vs sonucu soylenır
NB=noob (çaylak) oynamayı iyi bilmeyen kişilere soylenır
L=Loser gibi gibi :D.
gg nin yanında küfür eden var ve bu benim sinirimi bozuyor:mad:.Hem orda ezik falan diyor görmedin mi ss almışım.
Attığın erkan fotoğrafına baktım.Moralini bozabilecek tek şey "ez" demesi.Ve sen bunun üstüne "rahatsız oluyorum" vs. hiçbir şey dememişsin.Ondan dolayı bu konuda hiçbir ceza almayacaktır.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.