• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Artık Yeter ! Şu Küfürlere Bir Şeyler Yapın.

2017-02-05_06.23.41.png ben ister alırım ister almam bu benim hür irademdir, buna kimse karışamaz, dinim de kimseyi ilgilendirmez, bir Müslüman olmama rağmen ben önceden küfreden birisinin selamını almayı hoş görmedim. ve küfür ettikçe etti etiikçe etti. Bir şeyler yapın creative küfür yüzünden abaza insanlarla doldu. vip olan kişiler sürekli küfür ediyor insanları aşağılıyor. ne biliyim bi yönetici olmadan nick değiştirip falan servera girin YÖNETİCİ olarak girince küfretmeyi bırakıyorlar çünkü olanlar çok korkunç !

Son düzenleme:

KimkiO

Süper Üye
Yapma ya MrKaan ben alıyorum.Oyun içi konuşmalarına işine gelince küfürlere başvurmana da hayran değilim diyemem.Ayriyetten o güzelim farenin ortasındaki şeyi yukarı sürükleseydinde 30 kere ''Selamun Aleyküm.'' dediğimi görseydin aptal herif.Müslüman değilim gibisinden bir şey demek zor değil 2-3 saniyeni alır ya.Boş yere 30 kere selam veriyorum sunucuya girip.Birde bana haklıymış gibi laf ediyordun kafanı duvarlara vurup gebertesim geldi seni ama bakıp geçtim..Kuçu kuçu seni XD
Kendinizi şartlarsanız selamım alınacak diye bu tür sonuçlar ile her zaman karşılaşacaksınız.

Eğer bu kadar çok dini yaşayan bir kişiyseniz buyrun bir hadis:

“Her kim bir adama: Ey kafir veya Allah’ın düşmanı der de o adam dediği gibi değilse, o sözler bunları söyleyene döner.” (Müslim, İman, 112)

KimkiO

Süper Üye
Güldürdünüz Yusuf Bey.Sunucuya bağış(satın alım) konusunda en büyük desteği ben yaptım diyebilirim ve oldukça da eski bir oyuncunuzum ama ne yaparsın arkadaş ortamı işte oynamamın tek sebebi.2 ay oldu yaratıcı sunucusunda ayın konusu değişmedi bu da ne kadar ilgisiz olduğunuzun bir kanıtıdır.Boş sunucunuzda iyi eğlenceler, kolay gelsin.
Demek ki hala creative bölümünün üstesinden gelecek bir editör bulunamadı,
şuan faction bölümüne bakarsanız ne kadar ilgili olduğumuzu görebilirsiniz.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.