• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arsaların Her Ay Sıfırlanması..

Merhabalar, Ben FlaminqCombos sizlerle bu her ay arsaların sıfırlanması hakkında konuşacaktım.. bu konu herkez tarafından terslenmiştir kimse istemior çünkü.. kimse ayın konusundaki şeyi yapmıor herkez istediği şeyi yapıor bazıları ise değerli şeyler yapıor ve slinince üzülecekleri şeyler bunlar herneyse zaten arsalara ayın konusunu yapan varsada onlar her konu değiştiğinde kendi arsasını sıfırlayıp yeni konuyu yapar öyle değilmi??? o yüzden bu sıfırlanmalar gayet saçma olmuş cidden çok şikayetçiyiz bu konuda eğer ilgilenirseniz sevinirim
belki lag azaltıor die de yapıor olabilirsiniz ama zaten eskisi kadar arsa yok bu arsa sayısı lag yapmaz eğer ilerde gene çok olup lag yaparsa sıfırlarsınız ama her ay sıfırlanmasın lütfen..
şimdiden teşekkürler
alın burdada oylama var bunu okuyan her oyuncu oylarsa daha etkili olacaktır
http://www.strawpoll.me/12114355
FORUMA ÇOK AZ OYUNCU BAKIYOR YÜKSEK BİR OY SAYISI BEKLEMEYİN LÜTFEN

Son düzenleme:

Nrkj

Süper Üye
1 kere yapılan bir şeyi her ay yapılıyormuş gibi göstermeniz çok saçma... Bir kereliğine oldu o özellik ve bir daha olabileceğini sanmıyorum. Gereksiz bir forum olmuş bu, mantığın dışına çıkan bir forum desek daha doğru olur...

bize böyle bildirildi her ay sıfırlanacak die ben böyle bildiğim içinn böyle bir forum açtım ve doğru bilgilendrilme yapılsaydı yanlış bilgiler ortaya çıkmazdı.

Nrkj

Süper Üye
Bildiren kim bilmiyorum ancak bu konu cidden saçma... heray sıfırlanmasının olcağını sanmam... konuyu serverin Creative kısmında konuşalım isterseniz?

Peki madem böyle birşey yok konuşmayada gerek yok o zaman ben yanlış biliyormuşum rahatsız ettiğim için kusura bakmayınız Nrkj bey

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.