• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Argo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eben kelimesinin argo olduğunu sanmıyorum. Ve konuyu kavramamız için neden ''eben'' dediğini de bilmeliyiz. Ayrıca /ss komutu bulunmadığı içinkonu geçersiz sayılacaktır. İyi geceler.

Konunun başlığı zaten küfür değil argo.
Argo değil Eben kötü bişey değil.Zaten geçersiz sayılıcakta şöyle düşün baban sana eben nasıl diyince argo algılayacaksan kendini sorgulaman lazım,eğer konuşmak istersen burdan değil de özelden konuşabiliriz bu arada.Kısaca geçersiz sayılacak dediğiniz gibi.Ve argo/küfür de değil bu.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Argo değil Eben kötü bişey değil.Zaten geçersiz sayılıcakta şöyle düşün baban sana eben nasıl diyince argo algılayacaksan kendini sorgulaman lazım,eğer konuşmak istersen burdan değil de özelden konuşabiliriz bu arada.Kısaca geçersiz sayılacak dediğiniz gibi.Ve argo/küfür de değil bu.
Yanlış anladın sen, @FerdiOfficial küfür diye belirtmiş fakat konuda bir küfür geçmediğini,arkadaşın 'eben' kelimesini argo olarak tanımladığı için belirtmek istedim.

Yanlış anladın sen, @FerdiOfficial küfür diye belirtmiş fakat konuda bir küfür geçmediğini,arkadaşın 'eben' kelimesini argo olarak tanımladığı için belirtmek istedim.
Önceki yorumumda görürsün, tekrar söylemek isterim ki onun argo manasında kullandığını anlamak için önceki konuşmaları da bilmemiz lazım.

Selam, sunduğunuz kanıtların ceza verilmesi için uygun olmadığını fark ettim.Bu gibi durumlarda İsim&Tarih kontrolünü yapmalısınız.İsim&Tarih kontrolünü "/ss isim" komutuyla yapabilirsiniz.

Ayriyeten, bunun gibi cidden ufak çaplı durumları kesinlikle bildirmeyin yetkililer tarafından es geçilecektir.Konu geçerli bir kanıtın bulunmaması gerekçesiyle kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...