• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Anılar...

Yazdığım şeyleri bu müzik eşliğinde okumanızı rica ediyorum .
Herkesin bu serverde nice arkadaşları vardır. Ben bugün farklı olarak sizlere onlarla nerede nasıl tanıştığımı anlatacağım.
-marking_emir05: en iyi arkadaşım bu serverde. Oriental mapinde arkadaş olmuştuk. @Eyüp || KatilKing aracılığıyla, teşekkürler.
-ferrari007: en iyi ikinci arkadaşım. Onla da oriental mapinde knk olmuştuk. (♥ Oriental)
-Bela_Bela: bir aralar en iyi üçüncü arkadaşım olan bela_bela ile de naturalda knk olmuştuk. Nzs aracılığıyla teşekkürler. Arkadaşlığımızı bozan kişiler ise: @Bela_Furkan ile @KacdebuffTR sağ olun :)
-Calamada: Bir zamanlar yine en iyi arkadaşlarımdan biri olan calamada ile underdesea da knk olmuştuk. Çok uzun zamandır girmiyor.
-Katilking: Bir kaç sebepten benle küsmüştü. Ama bir zamanlar en iyi arkadaşlarımdandı yine. Naturalda arkadaş olmuştuk.
-knk123: Yine naturalda arkadaş olmuştuk. uzun zamandır da girmiyor.
-Robo1907: Yine naturalda :) olduk. Hala en iyi arkadaşlarımdan.
-Bo2002: Towerde olmuştuk. Farklı saçma sebeplerden küsüz.
-Rlxx7765: Bir günlük olsada knk olmuştuk. Sonraki gün yine düşman :')
-AsLan56: Pek hatırlamıyorum ama natural sanki.
-XxXAAXxX: Bir ara kızdırmıştım kendisini bana hep söverdi. Sonra bir şekilde barıştık.
-Nzs: Towerde olmuştuk hala knkyız.
-iSamet_Kirca: Bi zamanlar daha xxvipxx değilken arkadaştık sonra oldu bir şeyler. Şu an düşmanız.
-Flora_Girl: Yine bir zamanlar arkadaşımdı. Küsme sebebi : hesap çalma
-mileytheworld : Küsme sebebi : floragirl
-marmion : hatırlayamıyorum ama natural galiba mertxx47 de aynı gün
-onlyusebattleaxe : bir aralar bana kel derdi ama severim onu @OnlyUseBattleAxe :) Boradla birlikte tanımıştım onu da
.
.
.

XCILGINX

Süper Üye
Hiç unutmam reis NatronaSex diye bir eleman vardı iyi arkadaştık takılıyorduk :d bir anda çocuk ortalıktan kayboldu ama iyi çocuktu haa derdini anlatsan anlıyordu .d

@BersanPvP asla unutamayacağım bir tanışmaydı galiba. Kendisi hatırlıyor mu bilmiyorum ama Skullyt hesabını kullanıyordum ve Eggwars'ta @toastgirl ile elemiştik takımlarını. Sonra yarım saat kadar özelden bana hile kullandığım için saydırmıştı hatta bu TMG hesabında foruma bile yansımıştı (üşenmezsem Ssleri bulacağım). Daha sonra aramız nasıl düzeldi de bu hale geldik hatırlamıyorum. İyi ki de hileyi kullanmışım, tartışarak da olsa tanışmışız diyebileceğim bir dost bu da anı olarak kalır umarım.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
@BersanPvP asla unutamayacağım bir tanışmaydı galiba. Kendisi hatırlıyor mu bilmiyorum ama Skullyt hesabını kullanıyordum ve Eggwars'ta @toastgirl ile elemiştik takımlarını. Sonra yarım saat kadar özelden bana hile kullandığım için saydırmıştı hatta bu TMG hesabında foruma bile yansımıştı (üşenmezsem Ssleri bulacağım). Daha sonra aramız nasıl düzeldi de bu hale geldik hatırlamıyorum. İyi ki de hileyi kullanmışım, tartışarak da olsa tanışmışız diyebileceğim bir dost bu da anı olarak kalır umarım.
Bana çok anormal gelmiyor çünkü tanışmalarım genellikle böyle oluyor ;-)

XxXAAXxX çok iyi hatıylıyorum. ( hakettim ) eskiden bir kankamın hesapıyla oyuna girip, hesapımı ödünç isteyip çalmıştı...

Hesap: TurkMen ilk hesapım KonyaCrafttaki EggWars'da sıralamada, 55. idim şimdi ooo :D
Senin hesapınla oyuna girip hesapını çalcam

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.