• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

ALTDAN ALDIK YETER!!!! = MAVIYUSUF

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
MaviYusuf Adlı Şahıs Artık Sınırı Aşmaya Devam Ediyor Ve Edicegini Düşünüyorum..Kaç Kere Hatalı Davranışlarının Kanıtlarını SS Yoluyla Aldığımda Bana Çeşitli Yalvarma Ve Boş Yere Yemin Etme Gibi Sözlerde Bulunuyor.. Ben Vicdan Yapıp Affetmeme Rağmen Bir Süre Sonra Şımarıyor Ve Yine,Yine Hata Yapmaya Devam Ediyor.. Bu Davranış,Sadece Beni Değil,Bir Çok Arkadaşlarımı Rahatsız Ettiğine Bir Çok Kez Şahit Oldum.. Ve Kanıtlarımı Ortaya Koymadıkça Bu Davranışları Devam Ettirceğini Düşünüyorum..
Artık Kaldıramadığımdan Dolayı Bundan Şikayetçi Olduğumu Belirtmek İstiyorum !!!!!

Yetkililerden Bu Sorunu Derhal Çözmesini,Ve Gerekli İşlemleri Yapmasını Talep Ediyorum..Kolay Gelsin..

AŞK ÖLÜM İSE ÖLÜM HAYATTIR..

Ekli dosyalar

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!

ShamsGAMER

ηє мυтℓυ тüякüм ∂ιуєηє!
Bu Hatayı Başta Yapmayacaktın.
Herşey Özürle Affedilmez.
Aynen her şey özürle affedilmez serverde çoğu kişiyi rahatsız ediyorsun @Mavicik :)
Keşke rahatsız etmesende adam akıllı oyunu oynayabilsek ama nerde o günler. :(

(Bu arada bir şey sorucam şu Yusuf'un yaşının kaç olduğunu bilen varmı merak ettimde. )

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.