• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Alsancak33 Ailevi Küfür

2018-01-15_19.05.18.png 2018-01-15_19.06.07.png Durduk Yere Ailevi Küfür Ediyor Böyle Saygısız İnsanların Serverde Olması Çok Kötü Birşey. Gerekenin Yapılmasını Arz Ederim. 2018-01-15_19.05.18.png 2018-01-15_19.06.07.png

Lowxy

Süper Üye
Ekli dosyayı görüntüle 4353 Ekli dosyayı görüntüle 4354 Durduk Yere Ailevi Küfür Ediyor Böyle Saygısız İnsanların Serverde Olması Çok Kötü Birşey. Gerekenin Yapılmasını Arz Ederim. Ekli dosyayı görüntüle 4353 Ekli dosyayı görüntüle 4354
Küfür bildirimin göze alınıcaktır ama hile olduğun çok açık bu yüzden ceza alıcaksın.
Sol Üst Köşede Hack Olduğu Hiç belli değil :D
Sende boş yorumlar yapmayı bırak kendin hack değilmişsin gibi.

Bu adamın hiçbir şey umrunda değil çünkü hesabı çalıntı bu yüzden kuralları umursamıyor. Adamın hile videosunu attım hala banlanmadı. Yıllardır olan bir sunucu koca Konyacraft'ın bu kadar ilgisiz olmasına şaşırdım açıkcası. Konyacraft'ın amacının sadece para olduğunu düşünmeye başladım.

Bu adamın hiçbir şey umrunda değil çünkü hesabı çalıntı bu yüzden kuralları umursamıyor. Adamın hile videosunu attım hala banlanmadı. Yıllardır olan bir sunucu koca Konyacraft'ın bu kadar ilgisiz olmasına şaşırdım açıkcası. Konyacraft'ın amacının sadece para olduğunu düşünmeye başladım.
Eğer Konyacraft'ın amacının ''Para'' olduğunu düşünüyorsan ve Konyacraft'ın ilgisiz olduğunu düşünüyorsan kimse seni tutmuyor , serverdan gidebilirsin.

İlk Defa Sana Katılıyorum.

Eğer Konyacraft'ın amacının ''Para'' olduğunu düşünüyorsan ve Konyacraft'ın ilgisiz olduğunu düşünüyorsan kimse seni tutmuyor , serverdan gidebilirsin.
Bunu zaten biliyorum. Zorlada oynatamaz kimse. Yani açıkcası SANANE serveri eleştriyorum sadece

Sanane bir hakaret ya da başka bir şey değil sonuçta değil mi nerde ne konuşacağımı bana öğretmeye çalışman kabalık olmuyorda sanane demem mi kabalık oluyor kabalık olsa bile seni ilgilendirmez.