• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv Allaha küfür eden İmansız Süresiz Ban Yemeli !

Merhaba Arkadaslar bu
OmerTheWarrior denen a
Allahsiz
kendine Allah diyor
ve Allaha kufur ediyor
ss lerde gorebilirsiniz
/realname almadi diyenler tek tek ss e baksin
OmerTheWarrior orda sa bu iyimis diyo
klanida ayni ztn

anlarsiniz beyler

BENDEN BUKADAR BOŞ BOŞ LAFLAR YAPMAYIN YOK /ss yok FALAN O KUMT YOK BILE FACTIONDA NEYSE GEREKENI YAPILSIN KARDESIM BIZ BOYLE SEREFSIZ INSANLARI SERVERIMIZDE BARINDIRIYORUZ

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Merhaba. Bu konu değerlenmeye alınmalıdır. ss lerdeki şahıs fazlasıyla abartmış. Evet maalesef bu tür insanlarla aynı ortamda oynuyoruz. Aynı inançta olmak zorunda değil ama inandığımız değerlere saygı duymak zorunda. Ban yemesini ben de istiyorum şahsen. Kurucuların gereğini yapacağından emin olabilirsin. Böyledine bir konu affedilemez. İYİ FORUMLAR!

Lowxy

Süper Üye
Allaha küfür eden adam ban yemeli fakat ona söven adamda 1 haftalık mute yemelidir.Adama sövmesi bir şey değiştirmez,boşuna mute yiyicek.

Lowxy

Süper Üye
Hepsi boş mesaj.Realname kanıtı her zaman lazım.Ya atıyorum X kişisinin adı "benallahim" Y kişisinin adı "omerthewarrior" (yani kendi nicknamesi) ise ? Hem şöyle bir şey de var "BEN ALLAHA SÖVDÜM EĞVLE EĞVLE EĞVLE EĞVLE" diyende Allah'a sövmüş olmuyor.
Zaten 1. SS'te galiba biraz belli etmiş olabilir onda haklı sayabilirim çünkü sonra "Sa bu daha iyi" yazmış.