• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ahmet Server Elden Gidiyor Nerdesin

Bak dostum burda gelip bana paso ban atman bişey değiştirmez ip ban atsanda değiştirmez . Ya gelir skypeye benim sorunumu çözersin yada gece gündüz demeden vururum sw ye

Neyi tespit ettin canımın için. :). Ne kadar boş olduğunu mu keşfettin ?.. Doğru keşfedemezsin. Çünkü keşfedilecek yerin yok. Cezanı yedin yetmedi mi gülüm ?.. Ben burdayken Konyayı sana yar etmem dedim :). Senin gibi boş insanları istemiyorum. Saygısızca tavırların beni çok sinirime dokunuyor.

Neyi tespit ettin canımın için. :). Ne kadar boş olduğunu mu keşfettin ?.. Doğru keşfedemezsin. Çünkü keşfedilecek yerin yok. Cezanı yedin yetmedi mi gülüm ?.. Ben burdayken Konyayı sana yar etmem dedim :). Senin gibi boş insanları istemiyorum. Saygısızca tavırların beni çok sinirime dokunuyor.
Sunucular kendisini hacker sanan küçük yaşda oyuncular doldu :(

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Omg Bu Nasıl Olabilir Melih Artık Mercimegi Yedin Seni Unforgnen Hacker Team GRUPU Ağzına ... neyse ! Bye Bye Bebek!

KollarimiVerin

Editör Adayı
Şu an Creative, Sunucusu Bakımda.
O Yüzden Forum'da ki Konularınızı Kaldırabilirsiniz.

ErenRyz456

Editör Adayı
Sunucu bakımda diye bir şey yok... Sadece liste eklendi Creative-1 yeni sunucu olucak creative-2 eskiden kulanılan server Creative-2'ye girebilirsiniz !

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.