• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Ağla Konyacraft

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lowxy

Süper Üye
Kimse gelipte bu arkadaşı suçlamasın suçlanacak olanlar KonyaCraft yönetim ekibidir.Türkiyenin en büyük minecraft sunucularından birini yönetiyolar fakat hile korumalarıyla insanlar böyle dalga geçiyor.Ben şahsen hırslanır daha iyisini yapmaya çalışırdım fakat gördüğünüz gibi kimsenin fikirleri umurlarında değil.

Kimse gelipte bu arkadaşı suçlamasın suçlanacak olanlar KonyaCraft yönetim ekibidir.Türkiyenin en büyük minecraft sunucularından birini yönetiyolar fakat hile korumalarıyla insanlar böyle dalga geçiyor.Ben şahsen hırslanır daha iyisini yapmaya çalışırdım fakat gördüğünüz gibi kimsenin fikirleri umurlarında değil.
Yeni bir koruma yaptıklarını söylemelerine rağmen bu yorum oldukça güldürdü.Yönetim ekibini suçluyorsunuz da, acaba yaptıkları açıklamaları hiç dinliyor musunuz?

LoysXD

EggWars Sürücüsü
Yeni bir koruma yaptıklarını söylemelerine rağmen bu yorum oldukça güldürdü.Yönetim ekibini suçluyorsunuz da, acaba yaptıkları açıklamaları hiç dinliyor musunuz?
Hile Koruması stabil halde değilken bu arkadaş
Başka bir alemde yaşıyor.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

FelsEFE

Süper Üye
Eggwars Hakkında Pek Birşey Bilmiyorum Ama Birşey Söyleyeceğim. Sanırsam Önceden Hile Koruması Stabil Haldeydi ve Değiştirip Daha İiyisini Getircez Diye Bunu Geçici Süreliğine Getirdiler. Haksız mıyım ?

Lowxy

Süper Üye
Sunucuda yeni olduğun için bir şey demiycem fakat 1 yıldır düzgün bir koruma getirmelerini bekliyoruz.Hatta 1 yıldan fazlada olabilir ve evet dinliyorum.

Sunucuda yeni olduğun için bir şey demiycem fakat 1 yıldır düzgün bir koruma getirmelerini bekliyoruz.Hatta 1 yıldan fazlada olabilir ve evet dinliyorum.
Sunucuda yeni olduğum için?

Ayrıca, ne kadardır bekliyorsunuz bilmem.Ancak şuanki hile koruması zaten normal ping değerlerine göre güzel.Türkiyedeki normal ping değerlerine göre yapılsaydı hiçbir sorun olmazdı.Biraz sabrederseniz eğer zaten yeni bir koruma gelecek.

S

Silindi_5815

Yeni ve daha stabil bir koruma getireceklerini söylediler, neden hala hile korumasından şikayetcisiniz? Şu anda hunger games'i güncelliyorlar. Hile korumasınada çözüm bulurlar. Bu kadar işin için de neden hemen sabırsızlık yaptığınızı anlayamıyorum.

Hile Koruması stabil halde değilken bu arkadaş
Başka bir alemde yaşıyor.

Stabil olsa da açılabilecek sonuçta.Boş işler boş işler :DD
Yeni ve daha stabil bir koruma getireceklerini söylediler, neden hala hile korumasından şikayetcisiniz? Şu anda hunger games'i güncelliyorlar. Hile korumasınada çözüm bulurlar. Bu kadar işin için de neden hemen sabırsızlık yaptığınızı anlayamıyorum.
Galiba yeni aac versiyonu çıktı onu getiricekler sad story XDDD
Sunucuda yeni olduğum için?

Ayrıca, ne kadardır bekliyorsunuz bilmem.Ancak şuanki hile koruması zaten normal ping değerlerine göre güzel.Türkiyedeki normal ping değerlerine göre yapılsaydı hiçbir sorun olmazdı.Biraz sabrederseniz eğer zaten yeni bir koruma gelecek.
Hile koruması hiç güzel olmadı.Huzuni gibi anti-bot suz bi hileyle bile rahat yarım saat dayanırsın :D (Ping den hiç bahsetmiyorum bu arada 130 ping alınıyor altı üstü en az.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.