• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Ağır Küfür

Nrkj

Süper Üye
Keşke bana ettiği küfürlerin tamamını ss alsaydın. Bu arkadaşın bana neden küfrettiğini hala anlamış değilim, sadece ben değil kimse anlamıyor. Creative için bir rehber olması gerek artık.

Melike de illaki bir şey yapmıştır kimse suçsuz yere durduk yere bir şahsa hakaret etmez bu kadar ağır şekilde. Kendi suçunu ört, pas mı ediyosun? Melikem

batuhan
melikenin hiçbir suçu yokki
olay sadece nrkj ve o çocuk arasında
Şey diyosun demek. Nrkjla Melike eğer aralarında bir şey varsa 'sevgili' gibi bir şey varsa ve o gerekli şahısda kıskanmış olabilir. Bu yüzden böyle hakaret ediyodur demek! Ama oyundan kıskançlık tuhaf öyle diyilmi?

Nrkj

Süper Üye
Melike de illaki bir şey yapmıştır kimse suçsuz yere durduk yere bir şahsa hakaret etmez bu kadar ağır şekilde. Kendi suçunu ört, pas mı ediyosun? Melikem
Dostum serverdeki kişilere sorabilirsin eleman durup durduk yerde bana küfretmeye başladı.

Nrkj

Süper Üye
Şey diyosun demek. Nrkjla Melike eğer aralarında bir şey varsa 'sevgili' gibi bir şey varsa ve o gerekli şahısda kıskanmış olabilir. Bu yüzden böyle hakaret ediyodur demek! Ama oyundan kıskançlık tuhaf öyle diyilmi?
Elemanı tanımıyorum bile chata baktığımda durup durduk yerde bana küfretmeye başladığını gördüm.

Nrkj

Süper Üye
ben bişi yapmadım yeni girmiştim girdiğimde birinin ss alması lazımdı birkaç arkadaş rica etti ss alsın diye bende ss aldım ve konuda ben değil Nrkj Felsefe flan var snrm

EmreKerim_3

Kendin tanı!..
Kimse kimseye suçsuz yere hakaret etmez eğer öyle bir şey olsaydı sadece sen foruma atmazdın en az 2-4 kişi atardı

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.