• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü ADAM REKLAM YAPIYOR DİYE REKLAMINI BİLDİRDİM CHATTEN İP Yİ SONUNA KOYDUM DİYE BAN YEDİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berke1601

Rodrik Forrester
Lütfen banımı açın therazorgod vardı creative2 de GoldXGamer reklam yapıyodu vipti bende bildirmek için chate yazdım sonunada yaptığı ip yi yazdım kanıt olsun diye ama oto ban yedim :'(

berke1601

Rodrik Forrester

berke1601

Rodrik Forrester
Kendin yazmışsın hadi başkası hesabına girip yazsa neyse de yapabilecek bişi yok.
reis adam zaten pluginer arıyorum diye bağırıyodu therazorgod görmedi bende bildirmek için öyle yazdım chat'e ama ban yedim işte

berke1601

Rodrik Forrester
Reklam bildirmek için reklamı yapılan alan adını yazmayın. Buda reklam yapmak oluyor :)
Filtrede hata yok. dt1 hata oranı %1'in altında. Yasağınız kaldırıldı.

Kod:
Reklam Yapan: berke1601 III Reklam Mesaji: T*Se****Cr*ftT*.a**rno*.*e III IP Adresi: 17*.233.***.86

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.