• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv __Lexi'ye hesabı nasıl çaldın diye sordum ve bu cevabı verdi[Hesap Çalıntıdır]

Hem hesabı çalıyor hemde güle oynaya oyun oynuyor.Dalga Geçiyor.Bu konunun üzerindede durcam

Benim bildiğim kadarıyla hesaplarından oyuncular sorumludur. Eğer oyuncu hesabını kimseyle paylaşmazsa zaten kimse giremez Konyacraft'ın vds sunucusuna bağlanacak hali yok herhalde. Burda hesap çalıntı olsa bile ceza almaz.

BUNA BİŞEY OLMAZ. Tek cümleyle anlattım yeter mi ? Video kanıt lazım.Ve ben şuan desem kendi hesabımı çaldım. Ban mı yicem ? Az beyninizi çalıştırın adam çaldım diyince çalmamışta olabilir video kanıtla gelin.Hesap çalıntı tamam ama kanıt nerde @BerkBeYl ?

BUNA BİŞEY OLMAZ. Tek cümleyle anlattım yeter mi ? Video kanıt lazım.Ve ben şuan desem kendi hesabımı çaldım. Ban mı yicem ? Az beyninizi çalıştırın adam çaldım diyince çalmamışta olabilir video kanıtla gelin.Hesap çalıntı tamam ama kanıt nerde @BerkBeYl ?
Kesinlikle haklı . Net bir kanıt lazım korkutmak için ben hackım diyenlerde var

Artık yetkililer biraz ilgilensin ya apaçık belli kimin ne olduğu neden hiçbiri cezasını almıyor ?