• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv __lexi küfürlerle yine bir gün

XCILGINX

Süper Üye
1 konuda açabilirdiniz farklı kişiler bile olsa bu yuzden siz ceza alabilirsiniz.

slayermanq normalde sana karşı çıkarım ama artık değil dün bana ve onurşanlıya çok ağır küfürler etti şimdi onları atacağım ilk defa senden yanayım :D

2 . ve 3. sslerde chat tam açık olmadığından o ssler geçerli olmayacaktır.Ama yine de editör alınınca cezasını verirler.Şuan da şikayetlere de bakılmıyor.

Bu arkadaş dersini almıyor galiba bu kaç oldu !?!?

Bu arkadaş dersini almıyor galiba bu kaç oldu !?!?
Bilip Bilmeden Boş Yorum Yapma Slayer serverde en kötü duşmanım kendisi bilir ben durduk yere küfür etmem slayeri banlatacagım serverden TheRazzonun çara girip servere küfür etmekde adamlık degil şuan bütün ssleri topluyorum toplu bir şekilde slayer servere veda edeceksin

Bilip Bilmeden Boş Yorum Yapma Slayer serverde en kötü duşmanım kendisi bilir ben durduk yere küfür etmem slayeri banlatacagım serverden TheRazzonun çara girip servere küfür etmekde adamlık degil şuan bütün ssleri topluyorum toplu bir şekilde slayer servere veda edeceksin
bende slayermanq ya düşmanım ancak sende çok fazla sövüyorsun sakin kal azcık dün onurşanlıyla bana çok fazla küfür ettin

Durduk yere sana niye küfür edeyim kaç haftadır ugrastıgım eve adam çekmişsin arkadas çarı çalcam dedi nasıl çalacak senin çarını ya bi düşün ne bu çocuk ayyıldız tim den felanmı

[AlvinTR][TurkMen]

Denizi seviyorsan dalgalarına"da Katlanacan.
Slayermanq senin ve __Lexi__"nin ss si var senin ss lerini LastOttomanTR attı ve gayet te yeterli :D