• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

:')

Konyacraft ailesi serveri bırakıyorum. Zaten eggwarscıydım bildiğiniz gibi. Eggwars sıkmaya başladı. Zaten son 2 haftadır 1 kere falan girmişimdir. Serverde sevilen biri değilim. Bazıları tarafından ''*****'' diye adlandırılan ben ayrıca eggwarsın en prolarındanım. Tahminen her zamanki gibi tuafadamlar topluluğu yine saçma eleştirilerde bulunacaklar. cevap vermeyeceğim (%80).
Oyuna nasıl geri dönebilirim:
Death99 hesabımı geri alabilirsem
Emir veya yağız geri dönerse .
Size iyi eğlenceler. Çok efsaneler öldü bu serverde hepsinin yanında ayrı sebepler. Bunlardan bir kaçı : babao markingemir ferrari007 azaz09 vb'' bende bu adam gibi adamların arasına bugün giriş yaptım. bıraktığım tarih 31 Aralık 2018. Bırakalı 1 yıl oldu :)

tuafadamlar topluluğu hiç özlemeyeceğim. :')

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
Konyacraft ailesi serveri bırakıyorum. Zaten eggwarscıydım bildiğiniz gibi. Eggwars sıkmaya başladı. Zaten son 2 haftadır 1 kere falan girmişimdir. Serverde sevilen biri değilim. Bazıları tarafından ''*****'' diye adlandırılan ben ayrıca eggwarsın en prolarındanım. Tahminen her zamanki gibi tuafadamlar topluluğu yine saçma eleştirilerde bulunacaklar. cevap vermeyeceğim (%80).
Oyuna nasıl geri dönebilirim:
Death99 hesabımı geri alabilirsem
Emir veya yağız geri dönerse .
Size iyi eğlenceler. Çok efsaneler öldü bu serverde hepsinin yanında ayrı sebepler. Bunlardan bir kaçı : babao markingemir ferrari007 azaz09 vb'' bende bu adam gibi adamların arasına bugün giriş yaptım. bıraktığım tarih 31 Aralık 2018. Bırakalı 1 yıl oldu :)
Hile açarak bende proyum derim Paşam :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.