• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

4 kişi sövdüler birde ateist dediler!

selamuna aleyküm nasıl gidiyor hayat güzelmi şimdi bana ateist diyen küfreden uyardığım halde roleplay yapanları söyliyeceğim vezetr bana ateist diyor hemde konuyu kendisi çıkarıyor cesarete bak! karşısında kurucu olsa napıcak acaba öhm öhm sıradaki BayAnPitBuLL bana zebaniler seni ****** diyor böyle birşey varmı? kendisi bir hanımefendi ve bana sövmeye cesaret ediyor hiç yakışmıyor sıradaki HackerBey234 kankama sövmesi gerekiyor değilmi ??? tabikide öyle sövecek çünkü insanlık benim seviyeme gelmiş eeh son olarak kavgayı başlatan kişi Liquido kendisini birşey sanıyor ya böyle bişi varmı tövbe yarrabi çıldırıcam

Ekli dosyalar

selamuna aleyküm nasıl gidiyor hayat güzelmi şimdi bana ateist diyen küfreden uyardığım halde roleplay yapanları söyliyeceğim vezetr bana ateist diyor hemde konuyu kendisi çıkarıyor cesarete bak! karşısında kurucu olsa napıcak acaba öhm öhm sıradaki BayAnPitBuLL bana zebaniler seni ****** diyor böyle birşey varmı? kendisi bir hanımefendi ve bana sövmeye cesaret ediyor hiç yakışmıyor sıradaki HackerBey234 kankama sövmesi gerekiyor değilmi ??? tabikide öyle sövecek çünkü insanlık benim seviyeme gelmiş eeh son olarak kavgayı başlatan kişi Liquido kendisini birşey sanıyor ya böyle bişi varmı tövbe yarrabi çıldırıcam
Böylelerini takma kafana,Ateist olmadığın sürece Kâfir olmadığın sürece sana bunu biri diyorsa kendisini dinden kendisi çıkartmış demektir.Dini olayları takmana gerek yok.Ve bir kızın birine küfretmesinde de sorun görmüyorum yani şuanki millete göre oldukça normal (Erkek arkadaşının annesine küfredenler hani hani).Küfredenleri takma kafana göre takıl.Forum pasif durumda ama büyük ihtimalle öyle diyenlere ceza verilebilir (Verilmeyebilir,Son söz yetkililerde)İyi günler.

Dante The Demon Slayer bu destek için sana teşekkür ederim bro ama burdakiler kafayı yemiş bi durumda napabilirimki en iyisi ss alıp foruma atmak tek çare bu napalım
¯\_(ツ)_/¯

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Editör Programı Askıya Alındı! Askıya Alınmasaydı SS'nizde /ss isim şekilinde komut bulunmadığından dolayı Geçerli Sayılmayacaktı

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.