• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

321czpychu123

evet şimdi burada bu kullanıcı için edeceğim hakareti herkes tahmin etmiştir zaten ama malesef dile getiremeyeceğim ;) arkadaşın türkçesi çok dikkatimi çekti evet cahil! tek kelimeyle cahil, demiş ki;
"danilli" evet, diyecek birşey yok.
insan [ tahmin edebileceğiniz bir kelime ]
olunca türkçesine karışmak bile hoşuma gidiyor, her hatası göze batıyor.

Hile Koruması Benim gibi oyuncuları bile hile olmadığı takdirde atabiliyor.
Kanıtlamak için video gerekir.
Ama şu an '' Editör Sistemi '' askıya alındığından konulara şu anlık müdahale yapılmıyor.
+ olarak belirtmek istiyorum ki
Konuyu ''Arkadaşlık İlişkileri
'' kısmına değil de
'' PvP '' kısmına açmanız gerekiyordu.
Umarım Dikkate almışsınızdır.
İyi Oyunlar/Forumlar.

[Sildim] . Sanırım arkadaşın kullandığı client bu. Bir çok serverde atmıyor. Şimdi kesin gidip indirip denersiniz siz.

Liquid Bounce. Sanırım arkadaşın kullandığı client bu. Bir çok serverde atmıyor. Şimdi kesin gidip indirip denersiniz siz.
Şu anki Hile Korumasını Geçen Riskli Hileleri not alıyorum. Toplu şekilde yönetime bildireceğim zaten. Bir de adlarını burada vermezsen sevinirim. Hile arayan biri gelip o mesajı görse anında kendisi de indirip oynar.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.