• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

3 Kişiler Küfür ettiler (kafiye gibi oldu ama olsun)

Selamuna aleyküm bu gün 3 kişiden bahsedeceğim. Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok konuşmuyorum 3v2 yapıyorlar bi tarafda xSamurai BulutsS zJouuseh_ diğer tarafta Ben ve TalhaRG (kendisi adamdır :p). Birisi yok arkadaşımız değilsin yok ana bacı girme yok şu bu
diyor. Gıçık ediyor adamı ya bu yüzden oyunu bırakasım geliyor yardım edin lütfen :( Birde sadece zJouuseh'in ss'si var

Ekli dosyalar

Merhaba, maalesef editör sistemi aktif olmadığı için şikayetleriniz kontrol edilmiyor.

Dini küfür ve benzeri önemli şikayetler için discord sunucumuzda ki destek kanalından (#yazılı-destek-al) bizlere ulaşabilirsiniz.

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Hiç değilse senin gibi beynim yok demiyorum? Benim düşünecek bir beynim var ancak senin? İşte bunun için biraz düşün diyeceğimde doğrusu beynin yoktu değilmi neyse :)
Yeşil değil de, pembe renk kullan bence. Sana çok yakışıyor.

Allah aşkına şu çocuğa biri yardım etsin çok kötü durumda..
Yardım edeyim kanka cidden büyük bir yardıma ihtiyacı var bunun.
Evet seninde ''beyin'' nakline ihtiyacın var yardım ederiz :).
Hiç değilse senin gibi beynim yok demiyorum? Benim düşünecek bir beynim var ancak senin? İşte bunun için biraz düşün diyeceğimde doğrusu beynin yoktu değilmi neyse :)
Yeşil değil de, pembe renk kullan bence. Sana çok yakışıyor.
Hmm ne güzel bir düşünce elbette neden olmasın :)

Daha önce bir çok kez, Forumda tartışma istemediğimizi ve kullanıcılarımızın aralarında saygılı bir iletişim kurmalarını istemiştik.

Kullanıcılara gereken işlem uygulandı. İyi günler :)

Xx_VIP_xX

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.