• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme 2021 Yetkili Alımları Başladı!

yetkili-forum.jpg
Sonunda!
Uzun zamandır beklettiğimizi biliyoruz ama o vakit sonunda geldi! Hadi hemen yetkili alımları için sıranızı alıp başvuruda bulunun!

Başvurulabilir Alımlar:
  • Editör
  • Tasarımcı
  • Video Yapımcısı
  • İçerik Yöneticisi (Sosyal Medya ve PR çalışması)
  • Mimar Başvurusu
Buraya tıklayarak ekip başvuru formuna ulaşabilirsiniz. (Tasarımcı, Video Yapımcısı, İçerik Yöneticisi ve Mimar için)​

Başvuru süreci nasıl işleyecek?
Başvuruda bulunduktan sonra yönetim ekibimizden bir arkadaşımız sizle Discord üzerinden iletişime geçerek, başvurduğunuz alan hakkında detaylı bir rapor tutarak yönetim ekibine sunulacaktır. Başvurunuz oy birliği ile kabul edilirse artık bizle çalışabilirsiniz!

Daha fazla bilgiyi nereden alabilirim?
Detayları başvurunuzdan sonra görüşmeyi tercih ediyoruz, o yüzden başvurunuzu doldurup sakince koltuğunuza yaslanın ve size geri dönmemizi bekleyiniz.

(Sadece olumlu başvurular için geri dönüş sağlamaktayız.)​

Sunucunun yükselişinde ve ilerleyişinde katkıları olacak insanlara buradan en içten şükranlarımı sunuyorum. Sunucuya başlayalı neredeyse 5 yıl oldu ve eğlenceli güzel günler geçirdim, yeni arkadaşlar edindim, bir çok defa yardım ettim ve bana yardım eden çok oldu. Sunucu eskisi gibi bir ortama sahip değil amma velakin şimdi de güzel günler geçirmemi sağlıyor. Yeni Yetkililerin sunucuya faydaları olmasını diliyorum. Herkese bol şans.

Tüm dünya vazgeç dediğinde umut fısıldar; bir kez daha dene.

Ekli dosyayı görüntüle 12587
Sonunda!
Uzun zamandır beklettiğimizi biliyoruz ama o vakit sonunda geldi! Hadi hemen yetkili alımları için sıranızı alıp başvuruda bulunun!

Başvurulabilir Alımlar:
  • Editör
  • Tasarımcı
  • Video Yapımcısı
  • İçerik Yöneticisi (Sosyal Medya ve PR çalışması)
  • Mimar Başvurusu
Buraya tıklayarak ekip başvuru formuna ulaşabilirsiniz. (Tasarımcı, Video Yapımcısı, İçerik Yöneticisi ve Mimar için)​

Başvuru süreci nasıl işleyecek?
Başvuruda bulunduktan sonra yönetim ekibimizden bir arkadaşımız sizle Discord üzerinden iletişime geçerek, başvurduğunuz alan hakkında detaylı bir rapor tutarak yönetim ekibine sunulacaktır. Başvurunuz oy birliği ile kabul edilirse artık bizle çalışabilirsiniz!

Daha fazla bilgiyi nereden alabilirim?
Detayları başvurunuzdan sonra görüşmeyi tercih ediyoruz, o yüzden başvurunuzu doldurup sakince koltuğunuza yaslanın ve size geri dönmemizi bekleyiniz.

(Sadece olumlu başvurular için geri dönüş sağlamaktayız.)​
:)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.