• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme 2019 Editör Seçmeleri Başladı!

Basvuru_Resmi.jpg
Beklenen editör seçmeleri için başvurularını bu gün itibariyle açıyoruz!
Başvuru Formu
Editör aday adayı başvuru formunda verilen bilgileri okuyup, anlayıp, doğru yorumlayabilmelidir. İlk bakışta sıkıcı sınav sorularına benzeyen bu soru ve bilgilendirmeler sizi korkutmasın. Editörlerin kavramasını istediğimiz az fakat önemli bilgilerdir.

Suç/ceza sisteminin hızlandırılması için başlatılan editör programında editörlerin hatalı işlem yapması süreci amacından saptırarak işleyemez hale getirebilmektedir. Editör programı 2018 yılında başlatıldığında ağırlıklı olarak bu sebeple durdurulmak zorunda kalmıştı.

2019 editör programında geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukları değerlendirip tamamını gidermiş bulunmaktayız. Değerli editör adaylarımızın yardımlarıyla sitemin kalıcı olarak yürürlükle olacağına eminiz!

Başarılı bir editör yalnızca iki vasfa sahip olmalıdır.
  • Okuyup, anlayıp, doğru yorumlayabilmeli
  • Kişisel yargılarını gerçeğin önüne geçirmemeli

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonrası
Editör programı önceden belirtildiği gibi kademeli olarak başlatılacaktır. İlk etapta sistem tam anlamıyla oturana kadar yalnızca argo bildirimleri değerlendirmeye alınacak ve sırasıyla diğer bildirimler, hile kullanımı bildirimleri değerlendirmeye alınacaktır.

Sizde editör programının sizin için uygun olduğunu düşünüyor, Ikonia Network ekibinin bir parçası olmak istiyorsanız BURAYA tıklayıp başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

2019 editör programının herkes için hayırlı olmasını temenni ediyor, aday adaylarına başarılar diliyoruz...

Yorumlar

Oyun içerisinde eğitim durumum ve hayatım yüzünden aktif olamıyorum. Nede olsa ben günün 10 saatini bilgisayar başında geçiren tipik birisi değilim.
Sanırsam bilerek laf attın ?
Burada kendi aramızda küçük sohbetleri tartışma durumu/vaziyete getirmessen çok sevinirim.
Üstüne üstlük ben 10 saat oturmuyorum "Makine Mühendislik Fakültesi" okumaktayım.
Vakit bulduktada oyun/forum aktif olmaya çalışıyorum :p

Sanırsam bilerek laf attın ?
Burada kendi aramızda küçük sohbetleri tartışma durumu/vaziyete getirmessen çok sevinirim.
Üstüne üstlük ben 10 saat oturmuyorum "Makine Mühendislik Fakültesi" okumaktayım.
Vakit bulduktada oyun/forum aktif olmaya çalışıyorum :p
Ben size demedim ki, mesaj gerekli yerlere iletildi. Hem Makine Mühendislik Fakültesi okuyan birisinin ''Minecraft'' oynayacağını sanmıyorum.

Daha bu konuda tartışmada bulunuyorsun. Oysa ki konuyu çok kısa kesebileceğin gözle görülür şekilde ortada. Sanırım editörlüğe uygun olmadığını bizlere göstermeye çalışıyorsun, inatla göze sokuyorsun.

Amacım tartışmak değil lütfen beni yanlış anlama. Ama eğer ki editör adayı isen ve editör olmayı planlıyorsan bu ve bunun gibi yanlış hareketlerden bir an önce kurtulman gerek. Sakın bana çok bilmiş bir cevap vermeye kalkışma, emin olabilirsin ki bildiğimden konuşuyorum. Nedendir bilmem ama seni uyaran kişilere de çok absürt şekilde sert çıkışıyor veyahut laf salatalığı yapıyorsun. Gerek yok böyle şeylere, kasma bu kadar.
Biz orada bitirdik demiştik neden başka kişielr araya giriyor , biliyorum sen tartışmak istemiyorsun bende istemiyorum lakin biz orada bitirmişiz neden başka kişiler araya giriyor ?

Bitirip bitirmediğini umursayan var gibi mi gözüküyor? Olay böyle bir tartışmanın olup olmamasında. Çok banel bir açıdan bakıyorsun. Veya at gözlüğü takmayı tercih ediyorsun bilemiyorum...

Araya giren de yok. Ne de olsa tartıştığınız konu hakkında yorum yapan yok. Tam aksine tartışıyor oluşunuza yorum yapıyoruz. Konuda dahi editörlerin nasıl başarılı olabileceği yazıyor:

Yorumlamayı geçtim okumada dahi sorunlarımız var gibi gözüküyor. Çok isterdim nitelikli adaylar olsun bu forumdan... Daha fazla yazı yazmayacağım, umarım mesajımı almışsındır.
Ben oyuncular için katıldım.
Forum ; Oyun içi bilgilerin , güncellemelerin ve şikayetlerin birde önerilerin paylaşıldığı bir yer.
Oyun ; Oyun olmassa sunucuya ne tür bir katkı gelicek ? Açıkçası ben şuanda seni veyahut başkasını Forum üzerinde yeni olduğum için bana karşı ters mesaj yazanları aldırış etmiyorum siz yazabilirsiniz.

Şunuda eklemek istedim ;
57.Alay (139) üye.

Ben oyuncular için katıldım.
Forum ; Oyun içi bilgilerin , güncellemelerin ve şikayetlerin birde önerilerin paylaşıldığı bir yer.
Oyun ; Oyun olmassa sunucuya ne tür bir katkı gelicek ? Açıkçası ben şuanda seni veyahut başkasını Forum üzerinde yeni olduğum için bana karşı ters mesaj yazanları aldırış etmiyorum siz yazabilirsiniz.

Şunuda eklemek istedim ;
57.Alay (139) üye.
57.Alay 139 üye de ne demek? Ne ima etmeye çalışıyorsunuz?

Başvuranlara Başarılar...
Ama Kazanmak İçin Gerekli Bilgileri Doğru Şekilde Yazdığınızdan Emin Olun,
Ben Çıkmaya Bilirim.
Ama Siz Çıkarsanız İnşallah Görevinizi İyi Yaparsınız !!!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.