• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Diğer 15 TEMMUZ !?

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim..

”Kan dökmeyi seven bir millet değiliz, ancak söz konusu vatan ise dünyanın şah damarını keseriz.”
- ”Şehitler ölmez vatan bölünmez ezan dinmez bayrak inmez…”

- ”Kurşun oruç bozmaz şehidim… Sen bugün ALLAH Katında iftara davetlisin!”

- ”Yetmiş milyon gül dalı…Bu yurt Türk’ün öz malı, Yine Türk’ün kalmalı,Diyen yiğit dilleriyiz.”

- ”Utanıyorum şehidim, utanıyorum, yemekten, içmekten, senin annen ağlarken gülmekten utanıyorum! Sanma ki; unutuyor, unutturuyoruz. Unutanları barındırmaktan utanıyorum. Sen; vatan için bizim için şehit olurken, seni görmezden gelenlerden utanıyorum.”

”Git evladım yıllarca ben oğulsuz kalayım. Şu yaralı bağrıma kara taşlar çalayım. Hadi yavrum hadi git ya gazi ol ya şehit.”

2504347_edd454e9d1d7265dd23dea9e4f6f96f0_640x640.jpg

'' Şehitler ölmez vatan bölünmez ''

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.

iRuustyy_

Süper Üye
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.
ben de yapmıştım neyssse

tavsanlar

Süper Üye
anladim otizimlisin aptal orosbu cocuklari
bebe senin baban oldum gerekirse allahinda olurum kactigin suriyelerden degilim la ben git mahallende voleybol oyna
su laflara bak hele
profil fotoya gel koymus kapusonlu birini kekonun birini gece vaktinde
ne saniyon aga illegal isler yapan drillci boy falan mi saniyon kendini?

sen disari falan cikma ha kanka ekmek mekmek almaya gitme, cebinden parani alirlar bu enayilikle
cok ciddiyim bak

ErayKraaL

Süper Üye
su laflara bak hele

sen disari falan cikma ha kanka ekmek mekmek almaya gitme, cebinden parani alirlar bu enayilikle
cok ciddiyim bak

XCILGINX

Süper Üye
su laflara bak hele

cok ciddiyim bak
abi topu atarmisin =))