• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

11 Yıldır Trabzonspor Forması giyen Onur Kıvrak Futbolu bıraktı.

Trabzonspor'daki 11 yıllık kariyeriyle efsaneler arasına giren Onur Recep Kıvrak, başka takımda oynamayacağını açıklayarak futbolu bıraktı.
Karadeniz ekibi ile sözleşmesini karşılıklı feshederek yollarını ayıran Onur Kıvrak, "Yakışanı yaptım" dedi.

YİNE TRABZONSPOR'U DÜŞÜNDÜ

Trabzonspor taraftarınının 'kaptan' diyerek tanımladığı Onur Recep Kıvrak, "Eğer ben paracı olsam serbest kalacaktım. Paramı da çatır çatır alacaktım. Trabzonspor'a transfer yasağı gelecek, belki de 2 yıl transfer yapamayacaktı. Takım zarar görmesin diye her şeyi sineye çektim. Dozer Cemil'in yolundan gidiyorum ve futbolu bırakıyorum. Başka takımda oynamam" dedi.

42 MİLYONLUK TASARRUF

Finansal Fair Play kriterleri nedeniyle ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemden kurtulmaya çalışan Trabzonspor, önemli bir revizyona gitti. Burak Yılmaz (Yıllık 26 milyon 600 bin TL), Onur (Yıllık 13 milyon 700 bin TL) ve Mustafa Akbaş (Yıllık 1 milyon 350 bin TL) ile yollarını ayıran Trabzonspor, 42 milyon TL'lik bir tasarruf yaptı.

Böylelikle oyuncu giderlerini 19 milyon euro'dan 12 milyon seviyesine çeken yönetim, rahat bir nefes alsa da Burak'a 10 milyon 600 bin TL, Onur'a ise 18 milyon 600 bin TL'yi taksitler halinde fesih bedeli ödeyecek. Maalesef gidiyor kaptanım benim. Yolun açık olsun. :(

Bunlar bizi ilgilendirmez.Sil konuyu.
Konu '' Arkadaşlık İlişkileri '' çatısı altında açıldığından senin sil gibi bir şey demeye hakkın olduğunu sanmıyorum. Kural dışı bir cümle vs. görürsen konuda bildirebilirsin.
Ayrıca haklı olduğunuz konu vardır, olmadığınız konu vardır.
Konu sahibine baskı yaptığın net bir şekilde gözüküyor.
Tartışma Yaratıcı şekilde kışkırtma yapmak da kural dışıdır
:)

Son düzenleme:
Konu '' Arkadaşlık İlişkileri '' çatısı altında açıldığından senin sil gibi bir şey demeye hakkın olduğunu sanmıyorum. Kural dışı bir cümle vs. görürsen konuda bildirebilirsin.
Ayrıca haklı olduğunuz konu vardır, olmadığınız konu vardır.
Konu sahibine baskı yaptığın net bir şekilde gözüküyor.
Tartışma Yaratıcı şekilde kışkırtma yapmak da kural dışıdır :)
Ben kimin konusuna sil dedim ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.