• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
 • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Dante The Demon Slayer kullanıcısının son içeriği

 1. Dante The Demon Slayer

  İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

  Yurtdışında eğitim görecek kadar iyiyim merak etme bir ara gymnasium adı ile geçen alman okullarını araştır.Hayalini yaşıyorum zaten .Liseye geçeceksin sen daha işin uzun.Farklı hesaplardan farklı cevaplar vermen aynı kişi olduğun gerçeğini değiştirmiyor.Kişilik bozukluğun var sadece ama hala...
 2. Dante The Demon Slayer

  İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

  Oyun oynamamla anonimliği bozmamın alakası yok ki ? Beni tanıyan birisi yok burada gerçek kimliğimle.Kelimeyi araştırmanı öneririm.
 3. Dante The Demon Slayer

  İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

  Hiçbir zaman arkadaş olmadık.Olmayacaktık da.20 farklı hesaba sahipsin hepsinde farklı kişilikleri yönetmeye çalışıyorsun.Kendi kafanda hayal kurmaktan başka vasfın yok şu hayatta.Senden daha eskiyim ama umrumda bile değil bu benim ne kadar zamanımı boşa harcadığımı gösterir.Umarım benden çok...
 4. Dante The Demon Slayer

  Değerlendirmeye Alındı neden?

  Sunucuyu ayakta tutmak için para lazım para kazanmak için de satış lazım,satış yapmak için de ortaya bir şeyler eklemen lazım.VIP'ler sadece tag ve /fly'dan ibaret olsa alınmazdı ve sunucu orijinal minecraft da istemiyor zaten korsan versiyonuyla oynuyorsun,bu yüzden pay to win durumlar olabilir...
 5. Dante The Demon Slayer

  İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

  Newlerden de dilenmezsin be.
 6. Dante The Demon Slayer

  İkili ve tekli neo hareketi (çok zor)

  Beni bilen yok kanka.Tamamen anonimim burada.Sesimi bile duyan olmadı rahat ols en.Hileyi bırakmış olması iyi birisi olduğu anlamına gelmez.Birini öldürüp arasından 6 yıl geçtiğinde tutuklansan oho öldürmeyi bıraktım 6 yıl geçti mi diyeceksin ? İsmine baktıkça zaten içimdeki anlatma isteğini...
 7. Dante The Demon Slayer

  Acil darkmike_101 ALLAHA KÜFÜR VE XXahmet21212 Ailevi Küfür

  Aslında dediklerini umursamıyorum çünkü klavyeye bile zar zor basıyorsun sinirinden.Sesliye gelemiyorsun ama kim olduğunu ne olduğunu biliyorum.Aklının insanlarla iletişime geçmeye ve yalan söylemeyeceğin güne erdiği zaman konuşabiliriz merak etme.
 8. Dante The Demon Slayer

  Görevleri Tamamladım Ama Level Atlamıyor

  DSFNAHMJEDSÖKJKESRTELÇSTG
 9. Dante The Demon Slayer

  Acil darkmike_101 ALLAHA KÜFÜR VE XXahmet21212 Ailevi Küfür

  Kanka ondan başka vasfı yok zaten.Ailesi terk etmiş bunu zaten seveni yok.Halat alacak parası yok kendini de sonlandıramıyor gariban.
 10. Dante The Demon Slayer

  Ufak bir oylama.

  Kanka adam helal hala dayanabiliyon demek istiyor.Asıl sen kendi istediğin anlamı çıkartmaya çalışıyorsun.Gerek yok konuyu uzatmaya.
 11. Dante The Demon Slayer

  Arşiv Yuzum ve arkam (hep istiyordunuz)

  Kanka bu adamın youtubeda 1.2 milyon abonesi vra AEKÖRLFÇESD.FR
 12. Dante The Demon Slayer

  Acil Bug Bildirimi

  Kanka bi ara bir konuda haksız çıktı ya hıncını çıkartmaya çalışıyor.Kuyruk acısı işte :D
 13. Dante The Demon Slayer

  Creative [Yeni] agelir3 un kardesi?

  Fake büyük ihtimal.İnanma böyle şeylere kanka.
 14. Dante The Demon Slayer

  Factions’daki Gizli Yer

  Gizli değil bayağıdır burası var ve biliniyor çoğu kişi tarafından (eski oyuncular).Yeterince gizli ama ne diyeyim.Bu arada Agelir3'ün kilitleri dışında hepsini diğerleri yazdı.