• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Tüm serverdeki oyunculara herkeze küfür annesine dahi

elis03 adlı vip tüm serverin annesine küfür etmiştir bu küfürü yaklaşık 4 gün önce etmiştir ve ss aldım diyince korkudan nickini değişip aynı kişi şuan nickini TheHacker yapmıştır fakat adminler bu kişinin elis03 olduğuna panelden bakabilirler.Yalan cıktığı taktirde Banlanmayı kabul ediyorum işte o cümleler

Ekli dosyalar

Bunun gibi insanlar Ban lanmali cunki ANNELER KUTSALDIR Kesinlikle Rehber Alinmali sw ye bide creative-2 gelirse guzel olur
Not: Konuyla ilgisi olmadigini biliorum fkat Sdace sogledim :D
Iyi oyunlar

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Kollarimi Verin Olması %35 Elisin Olması Mumkun Deyil MelihOffical Olmalı RealName Atsaydın Yaklanırdı Ama Şuan Bir Şey Yapamayız . :(

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.