• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HEM 3LÜ TEAM HEM HACKER

Hem 3lü Team Hem de Bir Tanesi Hacker. iYasinWinnerTR Hacker. SS'LER :
2017-08-21_17.52.05.png 2017-08-21_17.52.24.png

İlk Resimde Chat'in En Üst Kısmına Bakın. 2.SS'de Zaten Herşey Belli.Lütfen Banlayın

Mcanik

Süper Üye
Hem 3lü Team Hem de Bir Tanesi Hacker. iYasinWinnerTR Hacker. SS'LER :
Ekli dosyayı görüntüle 2625 Ekli dosyayı görüntüle 2626

İlk Resimde Chat'in En Üst Kısmına Bakın. 2.SS'de Zaten Herşey Belli.Lütfen Banlayın
Hacker dediğin insanın videosu olması lazım aksi takdirde bir işlem uygulanamaz.
(3lü takım SurvivalGames'te yasak mı bilmiyorum ama eğer yasaksa )Kişinin suçunu itiraf etmesi yeterli bir kanıt değildir.Suçunu gösteren SS veya Video olmalı.

Team Olaylarını Hep Görünüyo Ama 1. SS De /minecraft:me Komutu Kullanılıyo Dikkatinizi Çekerim.
Bu Team Olaylarının Önüne Gerçmek Bu Aralarda Zorlanmasına Ragmen Oldugu Gibi Hack Korumasıda
Hackleri Durduramıyor.
Burdan Ahbet Ve Eren Beye Sesleniyom Bunun Bi Çagresini Bulun :D

Video Çekicek Kadar Bilgisayarım İyi Olmadığı İçin Video Çekemiyorum + SS Yakalayamadım.Onların Hala İllegal Oynamasına İzin Vericekseniz Siz Bilirsiniz.Kendinize Yakışanı Yaptınız.Hackerlar, İllegal Oyuncular Bitmiyor Oyuna Girip Siz de Kendisini İzleyebilirsiniz Koşarak Ok Atıyor

İlk SS'den Chatin İlk Mesajına Bakabilirsiniz :) Bu Yeterli Bir Kanıt Bence. İllegal Oynamasına İzin Vericekseniz Size Yazıklar Olsun Azıcık Oyuna Girin de Oyunculara Bakın 3LÜ Teamlere,Hackerlara

Mcanik

Süper Üye
Dediğim gibi yetkilide olsa hiç bir işlem uygulanmaz.Bir kişinin suçunu itiraf etmesi yeterli değil.Sonuçta yazılanlar troll olabilir , fake olabilir , bir arkadaşın yaptığı şaka olabilir.İllegal oyuncular diyorsan kanıt at ki banlansınlar.

iYasinWinnerTR Benim Arkadaşım Felan Değil :) İlgilenmeyin Tamam Umrumda Değil.Azıcık Serverle İlgilenseniz Keşke Girip Bi Bakın Şu Oyunculara Yazık Size

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.