• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yeter Artık Bu Nedir Küfürbaz Mü Sapık Mı?

@KollarimiVerin adlı şahısın yaptığı şey çok çocukça.
Bunu burada paylaşman çok iyi olmuş.
Ben cezasını yemesini isterim tabi ki de.
Fakat yetkililer görmeden hiç bir şey olamaz :).

Creativede İyi Eğlenceler !!

Bu benim özelim ile alakalı ve bu arada bunu foruma atman doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum bence
Burada hicbir şekilde argo kullanılmamış insanların adminlerin yanında "sex yapacak varmi" türünden mesajlar yazmisligi var

Ve siz banami batiyorsunuz

Pardon da siz ne ayaksiniz

Bu benim özelim ile alakalı ve bu arada bunu foruma atman doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum bence
Burada hicbir şekilde argo kullanılmamış insanların adminlerin yanında "sex yapacak varmi" türünden mesajlar yazmisligi var

Ve siz banami batiyorsunuz

Pardon da siz ne ayaksiniz
SS al paylaş :D

KollarimiVerin adinda Şahız Bi keresinde cezasını almışdı Ve bende :(Ve bu sefer Ban la biticegini düşünüyorum
İyi gunler.....

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
''Hop kardeş siz ne ayak la adam olun'' Artık forumda kavga yerine dönüşüyor forumdan uzaklaştırılma 6-12 saat arasında olmalı diye düşünüyorum.Eğer ki sizde böyle küfürler görmek istemiyorsanız F4 tuşu ile ss alıp foruma atabilirsiniz.

''Hop kardeş siz ne ayak la adam olun'' Artık forumda kavga yerine dönüşüyor forumdan uzaklaştırılma 6-12 saat arasında olmalı diye düşünüyorum.Eğer ki sizde böyle küfürler görmek istemiyorsanız F4 tuşu ile ss alıp foruma atabilirsiniz.
Aynen kardesim :D

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Şahısın Gerçek İsme Yok RealName Yapsaydınız Olurudu
Hayde Bana Musade :D

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.