• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

java.net.connectexception connection refused no further information

java.net.connectexception connection refused no further information hatası alıyorum beyler bi yardım pls bir tek bu servere giremiyorum sabah giriyodum sonra girememeye başladım multiplayer kısmında server resmi gözükmüyor ve bağlantı gelmiyor !!!!!

Mcanik

Süper Üye
java.net.connectexception connection refused no further information hatası alıyorum beyler bi yardım pls bir tek bu servere giremiyorum sabah giriyodum sonra girememeye başladım multiplayer kısmında server resmi gözükmüyor ve bağlantı gelmiyor !!!!!
Seninle ilgili bir sorun bende boyle bir sorun gözükmüyor.
Belki bunları yaparsan girebilir.

Bilgisiyarı kapa/aç.
Olmadıysa modemi kapa/aç.
Yine olmazsa minecraftı silip tekrar yükle.
Hala olmadıysa modeme reset at ve yarın girmeyi dene.

Yusuf_Kanal_PRO

Pro Üye (Fatih Yusuf)
Seninle ilgili bir sorun bende boyle bir sorun gözükmüyor.
Belki bunları yaparsan girebilir.

Bilgisayarı kapa/aç.
Olmadıysa modemi kapa/aç.
Yine olmazsa minecraftı silip tekrar yükle.
Hala olmadıysa modeme reset at ve yarın girmeyi dene.
Hala olmadıysa da PC'ye format at.
Hala olmadıysa da bilgisayarın anasını ağlat. Daha sonra kabloları takıp sistemi tekrar kur.
Hala olmadıysa da Windows sürümünü yükselt.
Hala olmadıysa da bilgisayarı bir daha da evine sokma sadece minecraft videoları izle.

Kacdebuff

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Bazı oyuncularda evet bu sorun var..
Nedenini Kimse bilmiyor..
Serverde sıkıntı olabilir.
Yada Oyuncunun Bilgisayarında olabilir
Bir arkadaşım servere giremiyormuş o hatadan dolayı Ama başka serverlere Girebiliyor...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.