• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

YINE YINE KUFUUUUUUUUUUUR !!!

Luci051

YORULDUM ALBAYIM...
''Hesese'' Adlı Oyuncu ''MelisaE'' Adlı Oyuncuyla Tartışıyor Ve Genel Olarak Bizede Küfür Ediyor.. Bundan Şikayetciyim.. Gerçekten Bu Konuyu Goren Herhangi Bir Yetkili Anında CEZASINI KESMELI !!

Insan Ilk Once Duygularını İnşa Edebilmeli,Edebilmeliki Diğer Şeyleri Duygularıyla Yargılasın..
KING

Ekli dosyalar

Bence Bi Yetiklinin Şimdi Creativeye Gidip 'Hesese' Adlı Oyuncuya 1 Günlük Deni Atması Gerekiyor.
Bu Kadar Küfürde Olmaz Bide Agır İçerikli Küfürler
Bunları Yapanların Cezalarını Alması Gerekiyor.
Teşekkürler...

Son düzenleme:

Mcanik

Süper Üye
Bence Bi Yetiklinin Şimdi Praya Gidip 'Hesese' Adlı Oyuncuya 1 Günlük Deni Atması Gerekiyor.
Bu Kadar Küfürde Olmaz Bide Agır İçerikli Küfürler
Bunları Yapanların Cezalarını Alması Gerekiyor.
Teşekkürler...
Küfürler o kadar ağır değil.En fazla 1 gün mute yiyeceğini düşünüyorum.(ki 1 gün bile fazla )

Küfürler o kadar ağır değil.En fazla 1 gün mute yiyeceğini düşünüyorum.(ki 1 gün bile fazla )
Benim Düşüncem Budu Ama Senin Düşüncenede Karşı Çıkamam Ama
Çok Küfür/Argo Var Sen Düşün. :D

Zaten Şu An Creativede Yetkili Var.

bi dakika bende olayın oldugu vakit yoktum arkadaşım bana dedi bi bakayim
:D

Şu An Creativede Ki Yetikil Ruckran
Teşekkürler...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.