• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Büyük sorun çoook acil cidden çok acil.

Beyler ve adminler 2 adet büyük sorunum var.
1-Ada levelim 24999 idi bilerek 25k yapmıyodum bu sabahta 2499 idi 20 dk önce girdiğimde 24099 olmuş adada 2 kişiyiz diğer arkaşdaşım tatilde girmiyo zaten hiçbir blok kırmadım koymadım 400 level nasıl gidiyor 400 levelimi geri istiyorum.
2-Marketimde bana ait gameofdean yazan tabelalarım var bana ait ama bazen buga giriyor sanki erişiminiz yok diyor 2 gün sonra çalışıyor
bütün tabelaları kırdım acaba ikonia vipim diye adımla alakalı fln bi sorun var mmı diye geri hepsini yerleştirdim nickimle oynamadım
nickimi değiştirmedim sorun hala var marketim ve warpım için 2 aydır çalışıyorum bilen bilir marketimi taşımam yerini değiştirmem söz konusu bile deil bana yazrdım edikn eğer dediklerime inanmıyorsanız sorun 1 için servar loglarına bakabilirsiniz.sorun 2 ye inanmıyorsanız benle iletişime geçin ve ya is warp gameofdean yazın.
İlk başlarda çok dikkate almıyordum fakar adam levelimin silinmesi çok acı oyuna 200 tl ye yakın yatırdım ama bi işime yaramıyor 400 levelim gitti 1 saatlik emeğim gitti geri gelmesini ve yetkililerinm gereğini yapmasını arz ederim.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Açıkcası skyblock oynayan biri değilim.Ama 400 levelin gitmesi bir garibime geldi.Adana birilerini falan eklemedin değil mi ? Yada adadaki arkadaşınla aran nasıl ? Bunları söylersen daha rahat yardımcı olabiliceklerini düşünüyorum.

Mcanik

Süper Üye
Herhangi bir ağaç vs. kesmişseniz veya level komutunu önceden kullanmışsanız düşebilir ada leveliniz.

Açıkcası skyblock oynayan biri değilim.Ama 400 levelin gitmesi bir garibime geldi.Adana birilerini falan eklemedin değil mi ? Yada adadaki arkadaşınla aran nasıl ? Bunları söylersen daha rahat yardımcı olabiliceklerini düşünüyorum.
Adadaki arkadaşımla çok yakınız kardeş ötesi ve tatilde güveniyorum.Yeni kimseyide eklemedim.

Beyler ve adminler 2 adet büyük sorunum var.
1-Ada levelim 24999 idi bilerek 25k yapmıyodum bu sabahta 2499 idi 20 dk önce girdiğimde 24099 olmuş adada 2 kişiyiz diğer arkaşdaşım tatilde girmiyo zaten hiçbir blok kırmadım koymadım 400 level nasıl gidiyor 400 levelimi geri istiyorum.
2-Marketimde bana ait gameofdean yazan tabelalarım var bana ait ama bazen buga giriyor sanki erişiminiz yok diyor 2 gün sonra çalışıyor
bütün tabelaları kırdım acaba ikonia vipim diye adımla alakalı fln bi sorun var mmı diye geri hepsini yerleştirdim nickimle oynamadım
nickimi değiştirmedim sorun hala var marketim ve warpım için 2 aydır çalışıyorum bilen bilir marketimi taşımam yerini değiştirmem söz konusu bile deil bana yazrdım edikn eğer dediklerime inanmıyorsanız sorun 1 için servar loglarına bakabilirsiniz.sorun 2 ye inanmıyorsanız benle iletişime geçin ve ya is warp gameofdean yazın.
İlk başlarda çok dikkate almıyordum fakar adam levelimin silinmesi çok acı oyuna 200 tl ye yakın yatırdım ama bi işime yaramıyor 400 levelim gitti 1 saatlik emeğim gitti geri gelmesini ve yetkililerinm gereğini yapmasını arz ederim.
Ada levelinin yüksek iken is level çekip build market vs. yapıları kırıp is level çekmiş olabilirsin.Bu durumda ada levelin düşbilir.Bu durumun sadece senin başına gelmesi enteresan birşey.İkinci olarakda market işini pek anlayamadım Destek talebi açarsan yardım edebilirler.İyi forumlar...

Eskiden ben SkyBlock oynardim IkoVip tim ve o hesab calindigi icin yeni hesab actim ve asla orda oynamadim ve konuya gelirsek Bogle durum Tek sizin basiniza gelmis olamaz baskalarida olabilir ve onlarin bazilari forum bilmedigi icin Konuyu
Acamiolar
Iyi gunler....

Eskiden ben SkyBlock oynardim IkoVip tim ve o hesab calindigi icin yeni hesab actim ve asla orda oynamadim ve konuya gelirsek Bogle durum Tek sizin basiniza gelmis olamaz baskalarida olabilir ve onlarin bazilari forum bilmedigi icin Konuyu
Acamiolar
Iyi gunler....
Eğer böyle birşey tek bu kişinin başına gelmemiş ise Ss videolar nerede.Çoğu kişi forumu bilmiyor diyorsun Konyacraft a siteden kayıt olmayı bilen adam forum a da kayıt olmayı bilir diye düşünüyorum. İyi forumlar...

Dogru dediniz Ben hata yapmisim k.b
iyi forumlar...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.