• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

HuseyinPvP14 adlı Sınırsız KonyaVip Hesabım Bugün sabah deiştirilmiş bulunmaktadır

Dc Bugu Önlensinmi

• Kullanılan toplam oy
    4
HuseyinPvP14 Adlı Sınırsız KonyaVip Hesabım Bu Sabah Aniden Şifresi Deiştirilmiş Bulunmaktadır Gmail Eklememiştim Bi Yardım Edebilirmisiniz Arkadaşlar.

Biz sürekli uyarıyoruz sizi neden her önüne gelene güveniyorsun? Arkadaşlarını daha dikkatli seçmelisin!

kardeşim siz hep boş yorum yapıyorsunuz kimseye vermedim sallama tutturuyolar hesabın benim olduguma dair kredi kartındaki çekimleri foruma atayım isterseniz

kardeşim siz hep boş yorum yapıyorsunuz kimseye vermedim sallama tutturuyolar hesabın benim olduguma dair kredi kartındaki çekimleri foruma atayım isterseniz
Bana özel mesaj yolu ile ulaşın gerekli yardımları yapayım.

Mcanik

Süper Üye
Sallama yolu ile bulunacak kadar kolay bir şifre seçmemeliydin.Şansın varki yetkili sana yardım ediyor.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.