• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Derek Denen Yalancı Ve Spamları.

AmIMad_

Aktif Üye
Phffffffff.Millet, İstediği Gibi Yazıyor. Burada, Bana Takılıyorsunuz.Madem Bunları Diyorsunuz. Neden "OYUNCULARIN" Yaptıkları Veya "VİPLERİN" Yaptıkları Spamlara, Bakmıyorsunuz ?

Ve Orada'ki SS'lere Gelirsek. Teker, Teker, Yazdım Diye'mi Üzerime Geliyorsunuz. Yoksa Benmi Öyle Anlıyorum. :D

Ve Teker Teker Yazmak Spam Anlamına Gelmez :D
Chat Küçücük Yazılarım İle Dolmuştu Herkes Rahatca Yazabiliyordu :)
Kimilerinin Yazıları Rahatlıkla Gözüküyordu

Dediğim Gibi Boş Bir İçerik :/
:D Sorun zaten sohbeti doldurman.Cümle halinde yazman daha doğru olur.Ayrıca bu konuda seni birçok kez uyardım ve hiç dinlemedin.

İlgili şahısı oyun içerisinde sürekli aynı şekilde bende görüyorum ve konuya katılıyorum...Kendisinin yalanları vs. bu konuyu ilgilendirmez yani yazmana gerek yoktu.Fakat spam yapması ve oyuncuların yazı yazmasını engellemesi durumuna katılıyorum.
Zoruma İşte gidende o zaten bari yalan söyleyip chati dolsurmasın :)

Klavyeyi Kırdım. Çünkü Chat, Boş Şeyler İle Doluydu.Herkes Bir Ağızdan Birşeyler Yazıyor'du Bende Sinirlendim Bu Yüzden Chat'i, Yazılarımla Doldurdum Ki Susabilsinler Diye. Hatta Fark Ettinizmi, Bilmem Ama "SUS ARTIK SUS" Bile Demiştim. Arkadaşıma Anlatacağım Birşey, Vardı Onu Bile Anlatamadım. Bu Şekilde Hıncımı Klavyeden Aldım :D

Bu Arada. Kelimelerin Hepsini Birleştirsem Hatta Bir Cümle Olsa. Emin, Olun Ki Chat, Dolmuş Olurdu :D
O boş şeyleri sen doldurdun ? Onların gereksiz konuşmalarını görmedim pardon?

Hahaahahahhaahha Çok Komiksin, Cidden. Bence"Yalanların Tutmadı Korkak Seni" -Nisa
Ah Gözümden Yaş, Geldi Şuan. Ss Atabilirim Demiştim Sen, "BANANE" Demiştin. Nisacım, Boş Yere Laf Yapıp İnsanları, Uğraştırmazsan Seviniriz Ki Boş Bir, İçerik Attığın SS.
Adamsan Gel Buraya Atasın lan Komikmiş gibi umursamıyorsun umursamaz tavırların? Bunu kabullen ve o küçük beynine sokarsam sevinirim söz konusu haksız sensiz ve ayrıca Kelimeleri tek tek yazma gereksiz oluyor caps lock açmak adamlık değildir.

Hahaahahahhaahha Çok Komiksin, Cidden. Bence"Yalanların Tutmadı Korkak Seni" -Nisa
Ah Gözümden Yaş, Geldi Şuan. Ss Atabilirim Demiştim Sen, "BANANE" Demiştin. Nisacım, Boş Yere Laf Yapıp İnsanları, Uğraştırmazsan Seviniriz Ki Boş Bir, İçerik Attığın SS.
Hmm Demek Gözünden Yaş Geldi Ağladığın için bence?

Adamsan Gel Buraya Atasın lan Komikmiş gibi umursamıyorsun umursamaz tavırların? Bunu kabullen ve o küçük beynine sokarsam sevinirim söz konusu haksız sensiz ve ayrıca Kelimeleri tek tek yazma gereksiz oluyor caps lock açmak adamlık değildir.
"Caps Lock Açmak Adamlık Değildir" -Nisa

Zaten Daha Rahat, Görebilsinler Diye Yapıyorum ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.