• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Şifremi Unuttum Sistemi Yenilendi

7NZ3o5.jpg

Hatalar Giderildi!
Uzun zamandır çok sayıda şikayet aldığımız şifremi unuttum sistemi tamamen yenilenerek şifre mevcut şifreyi öğrenme yerine Şifre Sıfırlama şeklinde güncellendi. Önceki sistemde sorun yaşayan kullanıcılar bu sistem ile kolayca şifrelerini sıfırlayabilirler.

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
Hatalar Giderildi!
Uzun zamandır çok sayıda şikayet aldığımız şifremi unuttum sistemi tamamen yenilenerek şifre mevcut şifreyi öğrenme yerine Şifre Sıfırlama şeklinde güncellendi. Önceki sistemde sorun yaşayan kullanıcılar bu sistem ile kolayca şifrelerini sıfırlayabilirler.
Bu çok iyi oldu gerçekten, herkes bu konuda şikayetçiydi.Elinize sağlık :D.
Bu arada, hala aktifseniz eski hesabımın e-postasını nereden öğrenebileceğimi söyleyebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Bu çok iyi oldu gerçekten, herkes bu konuda şikayetçiydi.Elinize sağlık :D.
Teşekkürler.
Hala aktifseniz eski hesabımın e-postasını nereden öğrenebileceğimi söyleyebilir misiniz ?
Yakın zamanda Üye Arama alanına İletişim bilgisi olarak Mail adresini ekledim fakat bazı kullanıcılar kaynaklı güvenlik zafiyeti oluştu. Bu sebeple artık Mail bilgileri gizli tutuluyor. Özel mesaj ile bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.

AmIMad_

Aktif Üye
Teşekkürler.

Yakın zamanda Üye Arama alanına İletişim bilgisi olarak Mail adresini ekledim fakat bazı kullanıcılar kaynaklı güvenlik zafiyeti oluştu. Bu sebeple artık Mail bilgileri gizli tutuluyor. Özel mesaj ile bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.
Hesabımı geri aldım sorunum kalmadı.Umduğum e-posta ile bağlıymış.Tekrardan elinize sağlık, sonunda eski hesabıma kavuşabildim :D.

Bu arada eğer konuya bakarsanız bu konuyu Yeniliklere taşımanızı öneririm.Konunun burada pek gözükeceğini sanmıyorum.

Merhaba,Şifremi Unuttumda Hala Sorun Olduğunu Size Kanıtlıyorum En Yakın Zamanda Düzeltmenizi Rica Ediyorum.

Bir Yerin Adınɑ Denince Türk ülkesi, Gözüm Bɑyrɑk Arɑr, Kulɑğım Ezɑn Sesi!

Merhaba,Şifremi Unuttumda Hala Sorun Olduğunu Size Kanıtlıyorum En Yakın Zamanda Düzeltmenizi Rica Ediyorum.

Bir Yerin Adınɑ Denince Türk ülkesi, Gözüm Bɑyrɑk Arɑr, Kulɑğım Ezɑn Sesi!
Gönderdiğiniz videoda herhangi bir şey gözükmüyor. Video yarım kalmış. Daha düzgün bir video yükleyerek bize gönderin.

Gönderdiğiniz videoda herhangi bir şey gözükmüyor. Video yarım kalmış. Daha düzgün bir video yükleyerek bize gönderin.
İyi Günler, Videoda E-mail Şifremi Unuttum Mail Gelmiyordu,Fakat Spawn Kutusunda Buldum. Sistemi Düzelttiğiniz İçin Teşekkürler!

İyi Günler, Videoda E-mail Şifremi Unuttum Mail Gelmiyordu,Fakat Spawn Kutusunda Buldum. Sistemi Düzelttiğiniz İçin Teşekkürler!
Sorun değil. Biz bu gecikmeden dolayı özür dileriz. İyi günler...

Sorun değil. Biz bu gecikmeden dolayı özür dileriz. İyi günler...
Eren gerçekten bu çok iyi oldu çalınan iki hesabımıda aldım teşekkür ediyorum.Bir skyblock la biraz daha ilgilenirseniz tadından yimez vallaha :) . İyi forumlar

AmIMad_

Aktif Üye
Şuan Şifremi Unuttum Sistemi gine yok olmuş durumda.
Ne zaman duzelir Bilgi verir misiniz ?
Sistem yok olmadı ufak hatalar içeriyordu.Yanlış hatırlamıyorsam "Gmail" yoluyla gönderilen şifre değiştirme talepleri gerekli mail hesaplarına gitmiyordu.Dolayısıyla kaldırdılar diye biliyorum.

Sistem yok olmadı ufak hatalar içeriyordu.Yanlış hatırlamıyorsam "Gmail" yoluyla gönderilen şifre değiştirme talepleri gerekli mail hesaplarına gitmiyordu.Dolayısıyla kaldırdılar diye biliyorum.
Yani artık gmail hesaplarına şifre gelmeyecek mi ?

Son düzenleme:

Breaksol

Herkesin karıştığı çocuktur kendisi.
Artık gelmeyecek değil dediklerine göre hata düzeltilince sistem tekrar yerine oturtulup önümüze sunulacak :).
Ve 2 ay sonra düzeltildi bende hesabımı geri alabildim.Teşekkürler Konya Craft Yetkilileri

KimkiO

Süper Üye
Skyblock-1 Sunucusu üzerindeki çalışmalar ne durumda?
"Başarımlar" tarzında bir konu açılıp yapılan, yapılacaklar üzerine bir plan yapılsa nasıl olur?
Üyelerin fikri de bu şekilde alınmış olur ve buna göre sunucu şekillenir.​

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.