• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Küfür eden oyuncu ss var!

Küfürleri engelemek için kısıtlayıcı plugin?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

AmIMad_

Aktif Üye
Adam açık ve net küfür ediyor İkonia networke chat kısıtlayıcı plugin yüklemenizim tavsiye ediyorum küfürleri belki azaltabiliriz...
Açıkçası bu pluginin eklenmesine ben karşıyım.Çünkü bazen hakaret vs. bir şey içermese bile yazı yazmayı engelliyor.Hatta bu plugin şuanda da var fakat çok az kelime yasaklanmış halde.
Küfürü azaltmanın en iyi yolu sanırsam bir rehber ekibi kurmak olur...

Açıkçası bu pluginin eklenmesine ben karşıyım.Çünkü bazen hakaret vs. bir şey içermese bile yazı yazmayı engelliyor.Hatta bu plugin şuanda da var fakat çok az kelime yasaklanmış halde.
Küfürü azaltmanın en iyi yolu sanırsam bir rehber ekibi kurmak olur...
Ben de kısmen ayni düşünüyorum fakat hani direk sadece kufurleri ve kısaltmaları engelese ve otomatik sustursa iyi olabilir bi rehber oluşturma fikride iyi ancak ikonia craftın skyblock ile pek ilgilendini düsünmüyorum.

Mcanik

Süper Üye
Ben de kısmen ayni düşünüyorum fakat hani direk sadece kufurleri ve kısaltmaları engelese ve otomatik sustursa iyi olabilir bi rehber oluşturma fikride iyi ancak ikonia craftın skyblock ile pek ilgilendini düsünmüyorum.
Dediğin plugin küfür olmayan şeyleride küfür olarak anlıyor. O yüzden direk küfürleri engelliyen bir pluginden bahsedilemez.

Ben de karşıyım çünkü şuanda bile yetersiz olsada anti küfür plugin var.Ben "çoçuk" desem bile yetkililere bildirilidiz diyor.İyi forumlar...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.