• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

E postama posta geliyor ama şifre sıfırlama linki yok

uzun zamandır oyunu bırakmıştım tekrar oyuna başladığımda şifreniz hatalı dedi ve kurtarma işlemi bşalattım kurtarma e postasını e mailime posta olarak yolluyor ama site yok sadece ts 3 adresi site adresi forum adresi birde ip yazıyor bi el atın bana dönermisiniz lütfen oyuna başlıcam sp fln alıcam

Çalınan Hesaplarınızdan İkonia Network sorumlu değldir.
iKonia Network sorumlu değildir, doğru fakat kendisine yardımcı olmak adına bir yerlere yönlendirebilirsin.
uzun zamandır oyunu bırakmıştım tekrar oyuna başladığımda şifreniz hatalı dedi ve kurtarma işlemi bşalattım kurtarma e postasını e mailime posta olarak yolluyor ama site yok sadece ts 3 adresi site adresi forum adresi birde ip yazıyor bi el atın bana dönermisiniz lütfen oyuna başlıcam sp fln alıcam
Sunucu ''web site adresi'' üzerinden destek talebi açmayı deneyebilirsiniz.
Destek talebi açmak için ''buraya tıklayabilirsiniz''.

Kardeşim boşuna uğraşma yardım etmiyorlar benim destek talebimi 2 aydır yanıtlıcaklar.Bu ara bu nedenlerden dolayı kc yi bıraktım
Sadece ara sıra forumda geziyorum

Mcanik

Süper Üye
''Hesap güvenliğiniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durumdan kaynaklı kayıplardan tamamen siz sorumlusunuz. Sorumluluklar tamamen size aittir. Ürün kayıpları yaşanabilir. Bu veya başka bir durumda asla Ikonia, Ikonia yöneticileri ve sahibi sorumlu tutulamaz'' KonyaCraft sözleşmesinden bir madde.

AmIMad_

Aktif Üye
''Hesap güvenliğiniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durumdan kaynaklı kayıplardan tamamen siz sorumlusunuz. Sorumluluklar tamamen size aittir. Ürün kayıpları yaşanabilir. Bu veya başka bir durumda asla Ikonia, Ikonia yöneticileri ve sahibi sorumlu tutulamaz'' KonyaCraft sözleşmesinden bir madde.
Konuya zaten cevap verildi tekrardan aynı cevabı vermenize gerek yok.

Ben aynı şeyi AmIMad_ a açıkladım ama çok istiyorsan sanada açıklayım :=) . Dedeğin e katılıyorum ürün kayıpları hesap çalınmaları bize ait evet. Ama bu sorun ne kadar bizim sorumlumluzsuğumuz olsada İkona yönetiminin e postamız olmasına ramen bize yardım etmesi de onların sorumsuzluğu.İyi Forumlar ....

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.