• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

TABELADA REKLAM VAR !!! REKLAMI YAPAN: KartalCan

Sence Buna ne yapilir ???

• Reklam icin Ban!

Kullanılan: 2 40,0%
  • Reklam icin Mute!

Kullanılan: 1 20,0%
  • Hic biri

Kullanılan: 2 40,0%
  • KARARSIZ KALDIM

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    5
2017-07-16_21.33.03.png 2017-07-16_21.33.03.png 2017-07-16_21.33.33.png

Ekli dosyalar

AmIMad_

Aktif Üye
Bu durumda sanırsam arsa sahibini cezalandırırlar.Ayrıca reklam karşılığında susturma cezası vereceklerini sanmıyorum.

Cok guzel konusdunuz kaan bey amma KartalCan di o arsa sonra ona verdi ceza simdi kime gidior ???

Duru

Yeni Üye
Ceza büyük ihtimalle KALKANizzet5341 verilir çünkü sslerde arsa onun gözüküyor

Son düzenleme:
Kaan bey ilk once soyle diem KartalCan la kanka oluorlar sonra kartalcan diorki gel burda benim sw yi yazak ki gelsinler Kalkaniizzet de kbl etmis sonra kartalcan /p dispose cekmis cektigi icin de demis ki al sen bu arsayi ben cikiom gelenlere soyle bu sw ye gelsinler sonra kalkanizzet de kbl etmis ve /p clear cekib o arsayi almis sonra ben geldigimde tabelada kartalcan sw ip sini gordum ve ss aldim bide tabela ss aldim ve buraya atdim sonra bi yanlis anlasilma oldu arsa KartalCan oldugunu ogrendikden sonra ben onu duzenledim iste bu kadar

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.