• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Creative| Renksiz/ErenRyz/MrPikachu ve fazlası SÜLALEDEN GİRİYO!!! (By Aurorix)

Aurorix

Sevilmeyen ve kötü bir ekipmana sahip olan çocuk.
Şok şok şok efsane küfürler üstelik sebepsizce! Aglayın beyler elimde daha 17 ss var dua edin en fazla 10 tane yükleniyo her neyse Beyaz ben seni sevdim ss ini atmıyom qalp at <3 he ondan sonra bir kaç kişi daha var da ss lerini alamadım bi de bunlardan KaganAltn var hşşt knk sa lan qweqwe neyse seviyom seni ciddileşelim ***** demesinler he ok bunlar sebepsizce ana bacı giriyolar ErenRyz diyoki sövün diyo bunun adamları sövüyo onları kullanıyo neden kendisi banlanmasın çakalll xD neyse sebeplerini soruyorum susuyo 2 yıl sonra cevap veriyo bu server açıyo aga cım serverini paylaşıyo onun serverinde ben elmaslarını çaldım diyeymiş :O 2.uyarıda banlıcam seni diyo ki banlamış 2.uyarıyı soruyom /afk yazıyo xD bunlara bi ceza vermek gerek fotoğraflara bakın daha elimde 17 tane daha var size yapsalar ne düşürdünüz ben sutum sadece VEL@ yazdım haklıyım abisi laf yok ceza isitoyurm saygılarımla. (Hşşt renksiz yiyosa at diyodun sana gelsin)

Renksiz= CleverPanic
ErenRyz= ErenRyz
MrPikachu= ???
AmIMad_= buda onlardan ama bu erenin serverinde **** yapıyo ikonyada değil o yüzden NP
(Başka varmı hatırlamıyorum sorry :( )

AuroRix Saygılarımla...

Ekli dosyalar

AmIMad_

Aktif Üye
Şok şok şok efsane küfürler üstelik sebepsizce! Aglayın beyler elimde daha 17 ss var dua edin en fazla 10 tane yükleniyo her neyse Beyaz ben seni sevdim ss ini atmıyom qalp at <3 he ondan sonra bir kaç kişi daha var da ss lerini alamadım bi de bunlardan KaganAltn var hşşt knk sa lan qweqwe neyse seviyom seni ciddileşelim ***** demesinler he ok bunlar sebepsizce ana bacı giriyolar ErenRyz diyoki sövün diyo bunun adamları sövüyo onları kullanıyo neden kendisi banlanmasın çakalll xD neyse sebeplerini soruyorum susuyo 2 yıl sonra cevap veriyo bu server açıyo aga cım serverini paylaşıyo onun serverinde ben elmaslarını çaldım diyeymiş :O 2.uyarıda banlıcam seni diyo ki banlamış 2.uyarıyı soruyom /afk yazıyo xD bunlara bi ceza vermek gerek fotoğraflara bakın daha elimde 17 tane daha var size yapsalar ne düşürdünüz ben sutum sadece VEL@ yazdım haklıyım abisi laf yok ceza isitoyurm saygılarımla. (Hşşt renksiz yiyosa at diyodun sana gelsin)

Renksiz= CleverPanic
ErenRyz= ErenRyz
MrPikachu= ???
AmIMad_= buda onlardan ama bu erenin serverinde **** yapıyo ikonyada değil o yüzden NP
(Başka varmı hatırlamıyorum sorry :( )

AuroRix Saygılarımla...
Konuya beni dahil ederek ne yaptığını sanıyorsun ? Oldukça komik birisisin gerçekten.Gerçek yüzünü göstermeyi dilerdim fakat gerekli ekran fotoğraflarını silmiş bulunmaktayım.Saygımı birisi benim sınırlarımı zorlamadıkça şu ana kadar durduk yere hiç bozmadım.Sanırsam Eren ve birkaç kişiyle beraber laf polemiğine girmişsiniz...Fakat bu konuyla en ufak bir bağlantım bulunmamakta.Böyle bir konuda bağlantım olmamasına rağmen iftira atmamanı rica ederim...

Ayrıca konun hakkında kendi düşüncemi belirtmeyecek olursam bir kere bildirme şeklin çok kaba ve de hatalı.Açıkçası objektif bakacak olursam dahi haksız olduğunu iddia ederim...

Aurorix

Konuya beni dahil ederek ne yaptığını sanıyorsun ? Oldukça komik birisisin gerçekten.Gerçek yüzünü göstermeyi dilerdim fakat gerekli ekran fotoğraflarını silmiş bulunmaktayım.Saygımı birisi benim sınırlarımı zorlamadıkça şu ana kadar durduk yere hiç bozmadım.Sanıram Eren ve birkaç kişiyle beraber laf polemiğine girmişsiniz...Fakat bu konuyla en ufak bir bağlantım bulunmamakta.Böyle bir konuda bağlantım olmamasına rağmen iftira atmamanı rica ederim...

Ayrıca konun hakkında kendi düşüncemi belirtmeyecek olursam bir kere bildirme şeklin çok kaba ve de hatalı.Açıkçası objektif bakacak olursam dahi haksız olduğunu iddia ederim...
Konuda senin adını bahsetmekten ziyada suçsuz olduğnu açıkca belirtmekteyim.

Aurorix

Üstte ''Huzuni'' yazısı gözüküyor yalnız :p
Yenimi haberin oluyo benim Creative de hile odluğum diğer oyunlarda hile açıyosam beni sınırsız banlayabilirsiniz ama onlarda açmıyorum burda açmamın sebebi oyun oynarken milletin enreye gittiğini kontrol etmek bilirsin BUILD BATTLE kapışmaları yaparken bazen arsa bozuyolar onu görmek için kullanıyorum bundan da haberin olsun eğer diğer oyunlarda hile açtığımı felan kanıtlarsan sanalı bırakıyorum teşekkürler

AmIMad_

Aktif Üye
Konuda senin adını bahsetmekten ziyada suçsuz olduğnu açıkca belirtmekteyim.
Benim karşı çıktığım durum "beni suçlu veya suçsuz olarak göstermen" değil.Ekran fotoğrafları dahilinde en ufak bir yazım en ufak bir bağlantım bulunmamakta.Fakat adımı bu konu içerisinde belirtmişsin.Tartışma yaratmak istemiyorum.Uzatmasak iyi olur.Saygılarımla...

Aurorix

Benim karşı çıktığım durum "beni suçlu veya suçsuz olarak göstermen" değil.Ekran fotoğrafları dahilinde en ufak bir yazım en ufak bir bağlantım bulunmamakta.Fakat adımı bu konu içerisinde belirtmişsin.Tartışma yaratmak istemiyorum.Uzatmasak iyi olur.Saygılarımla...
Sayıgınızdan dolayı teşekkür eder, son söz olarak bu konuların yaşanmasının senin sayende olduğunu bilmeni istiyorum. Teşekkürler

AmIMad_

Aktif Üye
Pardon :D ? Sunduğunuz ekran fotoğraflarında açıkça gözükmektedir ki benim bu konuyla en ufak bir bağlantım yok...Eğer bir kanıtın varsa çekinmeden göndermeni rica edeceğim.

Aurorix

Pardon :D ? Sunduğunuz ekran fotoğraflarında açıkça gözükmektedir ki benim bu konuyla en ufak bir bağlantım yok...Eğer bir kanıtın varsa çekinmeden göndermeni rica edeceğim.
Olsaydı eminimki gödnericektim. Yalnız burda ben bu konuyu açmamıştım ama siz ErenRyz adlı şahısa kaba kelime olarak ''ağalamak'' normali şikayetçi olarak yalan ihbarla suçsuz yere beni düşman konumuna düşürdünüz. Sayın BeyazRyz'e sorabilirsinizki sizi çatır çatır keserken beni size tp lemesini en ufaktan uzaktan istemedim. Teşekkürler

Güzel Hile Kardeşim;). Bu Arada Benim Lafıma Uyuyorsun Aferin Bunu Bil ki Mute Ve Ban'dan Korkmuyorum Korktuğum Tek Şey ALLAH

Fake Olduğu belli İyi Hile Kullanmalar :) ben böyle şeyler yazılacağını tahmin edemem bu kişileri çok iyi tanıyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.