• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bence artık bir yerde VİP olsun

Sizce dediklerim mantıklı mı ve olsun mu ??

• Kullanılan toplam oy
    5
Pekala tekrardan daha düzenli yazmaya çalışacağım tane tane anlatıcam.
Server'da Bir sürü oyun modları var ve hepsinin içinde kendi vip'leri var bende diyorum ki bunların hepsi bir çatı altında toplansın yani şöyle vip aldığında pvpdede olsun factionsta heryerde olsun bence daha mantıklı hem maddi açıdan bizlere daha yardımı dokunur

Son düzenleme:
Vipler gruplara ayrılmış creative için ayrı factions için ayrı bence bir arada toplanmalı ama mesela creativde 50 arsa alınıyorsa 10 a falan düşürülsün eğer istediğim yapılırsa parasınıda 30 tl tutarsa yükseltirsiniz zaten o sizin bileceğiniz iş ara sıra indirim birde bu iş tamam olur konumu dikkate alan ve okuyan herkese teşekkür ederim konumu beğendiyseniz yazın ki yetkililer görsün.
Pek açıklayıcı nitelikte değil yazınız.Biraz daha düzenleyip yazarsanız sevinirim.

Pekala tekrardan daha düzenli yazmaya çalışacağım tane tane anlatıcam.
Server'da Bir sürü oyun modları var ve hepsinin içinde kendi vip'leri var bende diyorum ki bunların hepsi bir çatı altında toplansın yani şöyle vip aldığında pvpdede olsun factionsta heryerde olsun bence daha mantıklı hem maddi açıdan bizlere daha yardımı dokunur
Düzenlediğin için teşekkür ederim.Bana kalırsa dediğin bir bakıma mantıksız...Çünkü şu an maddi bakımdan daha makul.Misal birisi sunucuya sadece ''EggWars'' oynamak için giriyordur.VIP almak ister fakat bir bakar ki VIP satışları bütün sunucuları kapsıyor.Dolayısıyla VIP satın alamaz.Ayriyeten bazı oyunlarda 1 çeşit değil birkaç çeşit VIP var.Dolayısıyla bunun yapılacağını sanmıyorum.

ErenRyz456

Editör Adayı
Zaten Serverin ekonamik sıkıntıları var.Bence bu sistem daha iyi. Serverin Sponsoru olsa belki olabilirdi dediğiniz fikir.

İyi Oyunlar

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.