• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

İNTERNET SİTESİNE SKYBLOCK EN İYİLERİ SIRALAMASI GETİRİLSİN

OYUNDANDAKİ HER SUNUCU İÇİN EN İYİ LİSTESİ YAPILMIŞ SKYBLOCK İÇİNDE EN YÜKSETEN EN AŞAĞIYA DOĞRU ADA LEVELİNE GÖRE BİR SIRALAMA GETİRİLMESİNİ İSTİYORUM

Skyblock aktifliği bu ayda baya arttı hatta yakında egg warsın aktifliğini geçebilir görüşündeyim :)

OYUNDANDAKİ HER SUNUCU İÇİN EN İYİ LİSTESİ YAPILMIŞ SKYBLOCK İÇİNDE EN YÜKSETEN EN AŞAĞIYA DOĞRU ADA LEVELİNE GÖRE BİR SIRALAMA GETİRİLMESİNİ İSTİYORUM
Gerçekten Getirilmesi Gereken Bir Özellik Zaten Hemen Hemen Her Skyblock Sunucusunda Olan Bir Özellik Bu!

KimkiO

Süper Üye
Ben bunu geçen yıl hatırladığım kadarıyla Ahmet'e söylemiştim (Bir başkası da olabilir). Bana kendi kodladıkları eklentileri sayesinde böyle bir sıralama yapabildiklerini söylemişti. Yani sanırım sitede ada level sıralaması yapmak zor bir şeydi.

ErenRyz456

Editör Adayı
Ben bunu geçen yıl hatırladığım kadarıyla Ahmet'e söylemiştim (Bir başkası da olabilir). Bana kendi kodladıkları eklentileri sayesinde böyle bir sıralama yapabildiklerini söylemişti. Yani sanırım sitede ada level sıralaması yapmak zor bir şeydi.
Çünkü ada leveli herkesin bileceği bir şey olmadığı için kazanma,öldürme,òlme,kitler,coin tespiti yapmak daha kolay.

IlyasTR

Alperen || TarafszBEY
Şuanda /is Top :Yani Ada levelleri Sıralamasında 1. Biziz :D H.o Alayım

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.