• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

12 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE VİP VERMEYİN

Size karşılaştığım bir olaydan bahsedeceğim arkadas 10 yaşında bunu bize açık bir şekilde chatten söylüyor tamam eyvallah anladım sonra gelip ben 19 yaşındayım diyip Sövüyor sorduğumda yine açık chatten Benden korksunlar diye öyle söyledim yazıyor Ss Alsaydım Bu durumu sizlere atardım ZORUMA GİDEN ŞEY YALAN SÖYLEMESİ KÜFÜR ETMESİ VE BEN VİPİM SİZ KİMSİNİZ DEMESİ Bir olay daha var çocuk vip renkli yazmayı hiçbirşeyi bilmiyor galiba ufak bir vip arkadaş ama komik olan "abi yadım edegmmi" Demesi aynen böyle söyledi bu konuyla alakası yok ama vip alıp küçük kardeşlerim hem yalan söyleyip HEM küfür ediyorlar olmaz bu iş

ErenRyz456

Editör Adayı
Siz burda yine bir ifşa konusu oluşturmuşsunuz.Açıkçası siz burda küçük arkadaşlar VIP almasın demesine getirmişsiniz VIP almak bir bağış sistemidir siz bunu yasaklıyamazsınız... İYİ GÜNLER!

ErenRyz456

Editör Adayı
Ve 12 yaşından küçük arkadaşlarımız hesaplarına kredi yükleyip vip aldıklarınızda neden verilmesin? Açıklayınız.

Hayır eren tabi yapsınlar bağış ama tehdit vs. etmesinler demeye getirmiş arkadaş

ErenRyz456

Editör Adayı
BEN BAĞIŞ YAPMASIN FALAN DEMEMDİM VİP YASAKLANMASINDA DEMEDİM BAZI ARKADAŞLARIMIZ BAŞKA ANLADIĞINDAN DEMEK İSTEDİĞİM KÜÇÜK KARDEŞLERİM VİP ALINCA HEM KÜFÜR EDİYOR HEM YALAN SÖYLÜYOR BİR ÇOK KULLANICI ADI VEREBİLİRİM ANLAMADIYSANIZ ELEŞTİRİ FLN YAPMAYIN ZORLAMIYOURUM BİRŞEY YAZIN DİYE SUSABİLİRSİNİZ

ErenRyz456

Editör Adayı
BEN BAĞIŞ YAPMASIN FALAN DEMEMDİM VİP YASAKLANMASINDA DEMEDİM BAZI ARKADAŞLARIMIZ BAŞKA ANLADIĞINDAN DEMEK İSTEDİĞİM KÜÇÜK KARDEŞLERİM VİP ALINCA HEM KÜFÜR EDİYOR HEM YALAN SÖYLÜYOR BİR ÇOK KULLANICI ADI VEREBİLİRİM ANLAMADIYSANIZ ELEŞTİRİ FLN YAPMAYIN ZORLAMIYOURUM BİRŞEY YAZIN DİYE SUSABİLİRSİNİZ
Küfür Ediliyorsa Cezası verilir bundan siz sorumlu değilsiniz! VIP almak herkesin Hakkıdır bunu engelliyemezsin.

Şahsen yaş sınırı getirilmesi taraftarıyım ben...İlgili kişileri maalesef bildirmekle yetinebilirsiniz.Bu konuda yetkililerin bir şey yapabileceğini sanmıyorum.Yanlış davranışlara sahip kişilere gereğini yapıyorlar da zaten...Ayriyeten son dediğin yanlış, kötü bir şey dememiş kendisi ''abi yadım edeğğmi'' demesinde yazım kuralı hatası haricinde en ufak bir şey göremedim.

ErenRyz456

Editör Adayı
Şahsen yaş sınırı getirilmesi taraftarıyım ben.İlgili kişileri maalesef bildirmekle yetinebilirsiniz.Bu konuda yetkililerin bir şey yapabileceğini sanmıyorum.Yanlış davranışlara sahip kişilere gereğini yapıyorlar da zaten...Ayriyeten son dediğin yanlış, kötü bir şey dememiş kendisi ''abi yadım edeğğmi'' demesinde yazım kuralı hatası haricinde en ufak bir şey göremedim.
Ben sizinle Aynı fikirde değilim :/

Herkesin VIP alma hakkı vardır ve vip verirken nasıl yaş öğreniceksiniz..
Sadece resmi sitesinden kaydolma özelliği eklenir.Ve yaş kontrolü yapılabilir.Ama bu sunucunun oyuncu sayısını fazlasıyla düşürür(hakaret olarak algılamayınız).

Ayriyeten ben yaş sınırını söz konusu VIP satın alma için demedim...Sunucu genelinde yaş sınırı olmalı diye düşünüyorum.Hatta bir zaman minecraft +13 yaş sınırı bulunan oyundu.Sonrasında +7 yaş sınırı oldu.

Hakaret amaçlı demiyorum fakat şu an bulunan kitleyi ben düzgün bulmuyorum.Fazlasıyla küfür eden, hile kullanan(yasak bulunan sunucularda), huzuru bozan bir çok küçük yaşta kişi var.Bence bunlar sunucuyu kaliteli yapan şeyler değil.

Tabi bir o kadar da iyi insan var, haklarını yememek lazım...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.