• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Survival-Hilesiz Goktug38 Oyun İçi İtem Satmamı Teklif Etti

xaropex

Aktif Üye
こんにちは、友よ。これらはこの主題に関する私の考えです:あなたはお互いを侮辱するべきではありません。あなたは礼儀正しく話さなければなりません。そうしないと、悪い結果が生じる可能性があります。
UuU editör Adayı Çin Sezar VPN açıp Mi Oynuyordun. Bugüne Kadar Çevirimi Kullanıyordum¿

xaropex

Aktif Üye
Arkadaşım merhaba. Bunlar benim bu konudaki düşüncelerim: Birbirinize hakaret etmemelisiniz. Kibarca konuşmalısınız. Aksi takdirde kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.
Bu kötü sonuçları da hiç kimse istemez ;)
Forum Kullanmayı, Kurallarını Bilmeyen Forumdan Konu Açmayı Bilmeyen Biriyle Nasıl Konuşayım Sezar Sen söyle Ayrıca Ben Yasak Olan Bir Şeyi Bildirdiğim İçin Bana "köpek" Dediğini De Unutmayalım ☺️

Bela_Furkan

Süper Üye
Forum Kullanmayı, Kurallarını Bilmeyen Forumdan Konu Açmayı Bilmeyen Biriyle Nasıl Konuşayım Sezar Sen söyle Ayrıca Ben Yasak Olan Bir Şeyi Bildirdiğim İçin Bana "köpek" Dediğini De Unutmayalım ☺️
Her kelimenin başını büyük yazmak için üşenmiyor musun? :d

TheReeveTR

Aktif Üye
Bak Ben Senin gibi milleti yalamam forumdada ister saygılı olurum ister saygılı olmam buna sen karışamazsın